Muzyczne Przestrzenie w Lesznie! 23 listopada!

MP-07-listopad-2013Kolejna edycja Muzycznych Przestrzeni to będzie prawdziwa gratka dla fanów oryginalnego, alternatywnego rocka. Zaprezentuje się przed Wami zespół Appleseed z Poznania! Koncert odbędzie się 23 listopada o godzinie 20:00 w klubie za kulisami (przy CKiS) w Lesznie.

APPLESEED to formacja powstała w 2006 roku w Poznaniu. Od samego początku brzmienie zespołu było inspirowane dźwiękami największych grup lat ’60 i 70′ (Pink Floyd, Marillion, Yes, Led Zeppelin), a także dokonaniami współczesnych nowatorów muzycznych (Aphex Twin, Future Sound of London, Mars Volta). Lata prób i doświadczeń pozwoliły na wykształcenie stylu i brzmienia, które stały się wizytówką zespołu.

Formacja zawsze przywiązywała bardzo dużą wagę do improwizacji, żywej muzycznej kreacji i przekazywania radości płynącej ze swojej twórczości odbiorcom. Ową muzyczną szczerość i emocję Appleseed przekazuje szerokim spektrum stylistycznym, w którym znajduje się wiele pierwiastków różnych odcieni rocka.

Dyskografia zespołu obejmuje kilka wydawnictw. Ostatnim pełnowymiarowym albumem jest „Night In Digital Metropolis” wydany w 2010 roku. Na luty/marzec 2014 zespół planuje jednak premierę najnowszego albumu „Heat`s From the Sun”, z którego niektóre utwory być może usłyszymy już niedługo w Lesznie.

W skład zespołu wchodzą:
Wojtek Deutschmann – gitara, syntezatory
Radosław Grobelny – wokal
Maciej Hoffmann – perkusja
Bartek Bąk – gitara, klawisze
Filip Bielecki – gitara basowa
Wojtek Ślepecki – klawisze

Zapraszamy na profil Facebook zespołu: Appleseed
Oraz na stronę internetową: http://www.appleseed.pl/

 

Koncert odbędzie się w klubie za kulisami (przy CKiS) dnia 23 listopada 2013 roku o godzinie 20:00. Wstęp na koncert jest darmowy.

ZAPRASZAMY!

 

info: Organizatorzy