Muzyczne Przestrzenie wracają po wakacjach!

Organizatorzy zapewniają, że z jeszcze większą werwą, jeszcze większym zapałem, ambicją i pozytywnym nastawieniem przystępują do kolejnych edycji i chcą Was zaprosić na pierwszy powakacyjny koncert. Zaprezentuje się formacja z Łodzi – zespół LEAFLESS TREE! Koncert rozpocznie się o godzinie 20:00 w Fabryce Dźwięków (róg ulic Tylna i Boczna) w Lesznie. Wstęp to tylko 10 zł.

Zespół LEAFLESS TREE

Skład:
– Łukasz Woszczyński – wokal
– Piotr Wesołowski – instrumenty klawiszowe
– Michał Dziomdziora – gitara basowa
– Radosław Osowski – gitara
– Przemek Kaźmierski – perkusja

Leafless Tree to zespół pochodzący z Łodzi, który w obecnym składzie działa od 2006 roku. Swój styl określa jako wypadkową dźwiękowych zainteresowań każdego z członków zespołu. Muzycznie formacja porusza się w obszarach szeroko pojętej rockowej progresji oraz wszelakich dźwiękowych eksperymentów. Muzycy przyznają, że starają się aby ich warsztat instrumentalny i umiejętności sceniczne podlegały ciągłemu rozwojowi. Zaznaczają jednak, że uważają miłość do muzyki oraz pasję z jaką ją tworzą za najważniejsze aspekty swojej twórczości.

Obecnie zespół posiada na swoim koncie debiutancki album (EP) – ?The First Leaf? wydany nakładem L.T. GreenHouse Records. Aktualnie formacja pracuje nad swoim pierwszym długogrającym wydawnictwem, który jest już w dużej części gotowy lecz data premiery nadal nie jest znana.

Próbka muzyki Leafless Tree: https://www.youtube.com/watch?v=ye3bCDSNMhY


ORGANIZACJA:
Muzyczne Przestrzenie to cykl koncertów i wydarzeń muzycznych, których pomysłodawcami są miłośnicy i propagatorzy ciekawej, oryginalnej i wartej poznania muzyki. Polub nas na Facebooku: www.facebook.com/MuzycznePrzestrzenie i odwiedź naszą stronę: www.muzyczne-przestrzenie.pl

Zostaw komentarz