MAREK PIEKARCZYK: AKUSTYCZNIE – trwa trasa koncertowa

PIEKARCZYK AKUSTYCZNIE w Poznaniu
Zapraszamy – 28 kwietnia 2014, poniedziałek, godz.20:00 do poznańskiego Klubu Blue Note gdzie w ramach swojej trwającej trasy wystąpi:

MAREK PIEKARCZYK: AKUSTYCZNIE

Marek Piekarczyk

Wokalista formacji TSA wystąpi ze swoim akustycznym zespołem.

Marek Piekarczyk  ? wokalista, autor tekstów i muzyki. Brał udział w nagraniu i wydaniu 19 płyt długogrających oraz wielu singli i kaset, wydawnictw audio-wideo, nie tylko w Polsce, ale i w kilku krajach świata.

Wraz z zespołem TSA, wystąpił na ok. 2000 koncertów w Polsce, USA, Kanadzie, Belgii, Holandii, Czechach, Słowacji, Rosji, Francji, Finlandii, Austrii, Litwie, Białorusi, Ukrainie i Niemczech.

W latach 1986-1989 współpracował z Teatrem Muzycznym w Gdyni, gdzie zagrał rolę Jezusa w rock-operze ?Jesus Christ Super Star?. Z Teatrem Muzycznym wystąpił w przeszło 100 spektaklach w Polsce i za granica (USA, Kanada, Finlandia, Rosja) przyjętych entuzjastycznie przez krytykę i widownię. Ostatni spektakl z jego udziałem odbył się w czerwcu 1999. roku na Skwerze Kościuszki w Gdyni.

W 2001 roku przyłączył się do projektu ?Dom Muzyki? wspierającego budowę Domu Muzyki dla Artystów Niepełnosprawnych kolo Mińska Mazowieckiego. Razem z innymi artystami biorącymi udział w projekcie zaśpiewał w kilkunastu koncertach i w nagraniu dwóch płyt-cegiełek na rzecz Budowy Domu Muzyki?

Od roku 2002 roku śpiewa głównie w zespole TSA, z którym regularnie koncertuje.

W marcu 2007 ukazał się album ?Yugopolis? z 12 utworami nagranymi przez polskich wykonawców (Kukiz, Maleńczuk, Kobra, Staszczyk), na którym dwie piosenki: ?Gdzie jest nasza miłość? i ?Czy pamiętasz?? do własnych tekstów nagrał Marek Piekarczyk.

W 2008 r. gościnnie przyłączył się do symfoniczno-rockowego projektu Night Rider Symphony. W listopadzie 2008, wystąpił wraz z NRS, stuosobowym chórem i chicagowską orkiestrą w Harris Theater w Chicago, na koncercie galowym inaugurującym XX Festiwal Filmu Polskiego w USA.

24 października 2009 roku ukazała się solowa płyta Marka Piekarczyka ?Źródło?. Teledysk do utworu ?Nie zawrócę? promujący płytę został nakręcony na Syberii na zamarzniętym jeziorze Bajkał.

Marek Piekarczyk bierze również udział w kilku projektach natury charytatywnej: nagrał m.in. piosenkę ?Wspomnienie? na płycie ?Cudowny świat? wydanej przez Fundacje im. profesora Religi.

Druga cześć płyty koncertowej ?Marek Piekarczyk Akustycznie?, z koncertu który odbył się w Studio Radiowym im. Agnieszki Osieckiej w Warszawie 22 stycznia 2012, ukaże się wkrótce roku jako album audio-wideo.

Marek Piekarczyk ? wokal, Tadeusz Apryjas ? gitara, wokal, Jacek Borowiecki ? instrumenty perkusyjne,Patryk Rogoziński ? wiolonczela (opcjonalnie)
Bilety

 

Do nabycia: Ticketpro, biuro klubu Blue Note, CIM, Art Rock, Masłowski CD, Kultowa, Rock Long Luck, Agencja Ranus