LIFE ON STAGE ? JUŻ MOŻNA GŁOSOWAĆ!

Ponad 100 wykonawców zakwalifikowało się do II rundy Life On Stage. Ruszyło głosowanie – zwycięzca zagra 27.06 przed Soundgarden!

life

W czwartek, 3 kwietnia, rozpoczął się II etap Life On Stage, w którym weźmie udział ponad 100 artystów, wybranych przez organizatorów spośród kilkuset zgłoszeń. Wybrańcy zagrają w kilkudziesięciu polskich klubach, a już teraz można na nich głosować poprzez specjalną platformę www.lifeonstage.onet.pl (SMS-owo lub oddając głos przez internet).

Ten etap konkursu potrwa do 11 maja ? do kolejnej fazy przejdzie 12 wykonawców z największą liczbą głosów. Spotkają się oni na koncertach półfinałowych w Warszawie, Katowicach, Gdańsku i Wrocławiu. Zwycięzcę poznamy w wielkim finale, który odbędzie się 5 czerwca w Krakowie.

Główną nagrodą w konkursie jest występ na głównej scenie LFO2014, 27 czerwca, przed zespołami SoundgardenBalkan Beat Box oraz Luxtorpeda. Przyznana zostanie również nagroda dodatkowa ? nagranie singla z pomocą jednego z najlepszych polskich producentów i wydanie go przez Wytwórnię Muzyczną MTJ

info: Life Festival