Slayer i Ghost supportami IRON MAIDEN!

Nova Music, Dolphin Touring oraz Agencja Go Ahead z przyjemnością informują, że w roli suportów przed poznańskim koncertem Iron Maiden wystąpią zespoły Slayer oraz Ghost! Przypominamy, że koncert odbędzie się 24 czerwca na poznańskim Inea Stadionie.

iron maiden

Slayer karierę zaczął trzy dekady temu, na swoim koncie ma już tysiące koncertów i opinię jednego z najważniejszych zespołów na scenie metalowej. Nominowany był m.in. do nagród Grammy, Kerrang! czy Metal Hammer Golden Gods. W dyskografii zespołu znajduje się dziesięć albumów, w tym ostatni ? ?World Painted Blood? z 2009 roku. Zespół słynie z niesamowitych występów na żywo, dlatego też w tym roku muzyków zobaczyć będzie można m.in. na Rock Am Ring (Niemcy), Hellfest (Francja) czy Tons Of Rock (Norwegia). W Polsce Slayera zobaczyć będzie można w roli głównego supportu Iron Maiden.

Ghost to szwedzki zespół heavy metalowy, który debiutował albumem ?Opus Eponymous?, wydanym w 2010 roku, czyli dwa lata po podpisaniu kontraktu z Rise Above Ltd. Płyta zebrała bardzo dobre recenzje i sprawiła, że zespół zyskał wielu fanów na całym świecie. Po świetnym przyjęciu debiutu, w 2013 roku muzycy wydali album ?Infestissumam?, który już w pierwszym tygodniu sprzedaży trafił na pierwsze miejsce zestawienia najchętniej kupowanych płyt w Szwecji. 
Ghost dzielił już scenę z Trivium, In Flames, Mastodon, Opeth, Avenged Sevenfold, Deftones czy Alice In Chains.

Bilety na koncert Iron Maiden dostępne są na 
www.eventim.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn.

Informacje: www.ironmaiden.com

GORĄCO ZAPRASZAMY NA TĘ UCZTĘ!

info: Go Ahead