Obituary w Poznaniu: Koncert wyprzedany

Planowany na 10 lipca koncert Obituary w Poznaniu zostały wyprzedny! Organizoatorom i zespołom gratulujemy. 

Poniżej oficjalne info od organizatorów.

Knock Out Productions oraz Left Hand Sounds informują, że koncert Obituary w Poznaniu został całkowicie wyprzedany!

Bilety na to wydarzenie nie będą już dostępne w oficjalnej sprzedaży.

Przypominamy rozkład jazdy na to wydarzenie:
18:30 – Drzwi
19:00-19:30 – Beheaded
19:50-20:30 – ABSU
20:50-… – Obituary

Obituary w towarzystwie ABSU oraz Beheaded wystąpi 10 lipca w poznańskim klubie U Bazyla.

 

OBITUARY (USA) death metal:
Wygląda na to, że legenda death metalu, grupa Obituary, pokochała koncerty w Polsce. Nieco ponad pół roku po ostatniej wizycie, przyjadą do naszego kraju ponownie, aby promować fantastyczny album „Obituary” z marca 2017. Kto widział, to wie, że na żywo kapela Florydy nie bierze jeńców. Do tego ma w swoim dorobku masę deathmetalowych klasyków, których może użyć do rozruszania publiki. Zabójczo growlujący John Tardy, grający na perkusji brat, Donald, Trevor Peres, Terry Butler (m.in. Death, Massacre, Six Feet Under) oraz Kenny Andrews, który współpracował z Donaldem w Andrew W.K., są wyśmienitej formie. „Obituary” zawiera jedne z najlepszych numerów w całej karierze, która trwa pod tą nazwą już blisko 30 lat! Amerykanie wciąż pielęgnują undergroundowe podejście, czyli wierność ideałom i zero gwiazdorzenia. Będzie ciężko, brutalnie, piekielnie i wspaniale. Tego można być pewnym.
Sprawdź, jeśli lubisz: Death, Six Feet Under, Malevolent Creation, Asphyx, Cannibal Corpse?

ABSU (USA) death metal, black/thrash metal:
Jesienią 2016 roku ABSU gościło w Polsce, dając niesamowity koncert we Wrocławiu. Powstała w 1989 roku w Teksasie formacja, nazwę ABSU przybrała w 1991 roku, a rok później w jej składzie pojawiła się jedna z najbardziej niesamowitych i kreatywnych postaci na undergroundowej metalowej scenie, Proscriptor McGovern (naprawdę Russ R. Givens). Do dziś jest głównym kompozytorem muzyki kapeli oraz wokalistą. Dorobek ABSU obejmuje sześć płyt studyjnych (siódma, „Apsu”, ma się ukazać w 2017 roku), liczne splity, parę singli, EP-ek oraz demówek. Stylistycznie muzyka formacji nigdy nie była jednorodna, a jej znakiem szczególnym były i są niesamowite partie ilustracyjne. Klasyką są już takie płyty jak „The Sun Of Tiphareth”, „Tara”, czy „Absu”. Koncert kapeli to coś więcej niż tylko występ na scenie paru muzyków. To swego rodzaju mroczny, magiczny performance, w którym pierwsze skrzypce gra oczywiście Proscriptor McGovern.
Sprawdź, jeśli lubisz: Bathory, Melechesh, Inquisition, Immortal?

BEHEADED (Malta, Włochy, Wielka Brytania) brutalny death metal:
Skład zestawu uzupełnia zasłużona dla europejskiej sceny deathmetalowej międzynarodowa załoga Behaded, która powstała w 1991 roku na Malcie, czyli niedawno stuknęło jej 25 lat! Wciąż kierują kapelą, wykonującą brutalny, bezlitosny death metal gitarzysta Omar Grech i wokalista Frank Calleja. Lata 90. pamięta również basista David Cachia. Pozostała dwójka muzyków, czyli bębniarz Davide „BrutalDave” Billia oraz gitarzysta Simone Brigo, jest w grupie, odpowiednio, od 2014 i 2015 roku. Beheaded ma na koncie pięć studyjnych albumów, na których nie bierze jeńców, ładując w twarz bezkompromisowym death metalem o sile rażenia bomby atomowej. Do Polski kapela przyjedzie promować wydany w styczniu 2017 materiał „Beast Incarnate”, będący płytą koncepcyjną o różnych wcieleniach zła na świecie.
Sprawdź, jeśli lubisz: Suffocation, Cryptopsy, Dying Fetus, Aborted?

 

Kiedy: 10 lipca (poniedziałek) 2017
Gdzie: Poznań @ u Bazyla, ul. Norwida 18A
Organizator: Knock Out Productions i Left Hand Sounds

Zostaw komentarz