Devin Townsend Project w Warszawie

Już tylko kilka dni zostało do jedynego w Polsce koncertu Devin Townsend Project. Miłośnikó ambitnej rockowej i metalowej muzyk nie może zabraknąć w poniedziałek 16 marca 2015 w warszawskiej Stodole.

Koncert kanadyjskiego muzyka (znanego ze Strapping Young Lad i licznych albumów solowych) poprzedzą występy progmetalowców z Shining i Periphery.

O to co sam Devin mówi o zbliżającej się trasie:

„Teraz, kiedy album Z2 jest gotowy, nadszedł czas, aby przygotować się na trasę! Będzie całe mnóstwo świetnych koncertów a z tego, że będziemy grać w Europie jestem bardzo dumny, dodatkowo europejskie koncerty wspierać będzie niesamowita Periphery i szalony Shining!

To będzie kawał dobrej muzyki. Myślę, że każdy zespół robi coś wyjątkowego i daje dużo z siebie, ale jednocześnie są naprawdę dobrze zdefiniowani. To będzie dla nas okazją aby wrócić do całego naszego katalogu muzycznego – albumy Z2, Sky Blue i Dark Matters (z nadchodzącego podwójnego albumu, Z2)

Jedną z największych rzeczy dla nas jest tworzenie takich właśnie niesamowitych wydarzeń. Nie mogę wyrazić, jak bardzo jestem zaszczycony aby dzielić scenę z tymi niesamowitymi zespołami, i mieć takie ogromne wsparcie od publiczności jakie mamy ostatnio. To szczerze mówiąc po prostu absolutna przyjemność, aby to robić, robić dla Was.

Z dumą zapraszam Was na koncert! Mam nadzieję, że gramy blisko Ciebie, wpadnij!
Devin =)?

Rozkład jazdy:

18:00 Otwarcie bram

18:55 ? 19:30 Shining

19:45 ? 20:30 Periphery

21:00 Devin Townsend Project

Bilety: www.stodola.pl i www.LiveNation.pl

Zostaw komentarz