Virgin Snatch zagra z Testament!

Knock Out Productions oraz klub B-90 z przyjemnością ogłaszają, że wraz z legendarnymi thrasherami z Kalifornii zagrają chłopaki z Virgin Snatch. Przypominamy, ze koncerty Amerykanie zagrają 2 i 3 czerwca, odpowiednio w klubach B-90 w Gdańsku oraz Fabryka w Krakowie. Na żywo usłyszymy zarówno materiał z nadchodzącego, długo oczekiwanego albumu jak i największe klasyki zespołu!

VIRGIN SNATCH (Kraków) thrash metal:

Grali przed Anthrax, Testament, Helloween, Rage, wystąpili na potężnej scenie Przystanku Woodstock, objechali Polskę parokrotnie, w tym na trasie z Behemoth, zdobywali publikę na Ukrainie, Białorusi i w Rosji. Virgin Snatch to od lat uznana marka w polskim metalu, nierzadko określana polskim odpowiednikiem wspomnianego Testamentu. Przed którym ponownie wystąpią.

Grają od 2001 roku, a tamte czasy ze składu pamiętają do dziś Jacko (perkusja) i Grysik (gitara). Niewiele krócej od nich jest w Virgin Snatch Zielony, który zadziwia niesamowitą łatwością zarówno w czystym śpiewaniu, jak i w growlowaniu. Koncert Virgin Snatch to połączenie potężnej energii oraz doskonałych umiejętności muzyków plus ten nieprzewidywalny składnik każdego wieczoru, który wnosi Zielony. Jedno jest pewne, na ich „sztuce” nie będziecie się nudzić!

Sprawdź jeśli lubisz: Anthrax, Frontside, Testament, Metallica…

https://www.facebook.com/virginsnatch

 

Przypominamy:

TESTAMENT (USA) thrash metal:

Metallikę, Slayera, Anthrax i Megadeth wymienia się jako tych największych w trash metalu. Tuż za nimi jest kilka innych znakomitych kapel, a jedną z nich jest na pewno kalifornijski Testament. Kapela, która położyła fundament pod techniczny, melodyjny thrash metal. Która ma jednego z największych i najbardziej charakterystycznych frontmanów gatunku, Chucka Billy’ego, oraz jednego z najlepszych thrashowych gitarzystów, Alexa Skolnicka.

Testament powoli zbliża się do jubileuszu 30-lecia istnienia, ale na laurach bynajmniej spoczywać nie zamierza. Ostatnie zamieszanie ze składem, odejście Grega Christiana i atmosferze oskarżeń o niezbyt uczciwy podział dochodów, nie zaszkodziły kapeli. Chuck, Alex i Eric Peterson ponownie dokooptowali wielkiego wyjadacza metalowych scen, Steve’a DiGiorgio, i już z nim nagrają nowy materiał oraz ponownie zawitają do Polski. Strach się bać, jak zabrzmi następca „Dark Roots Of Earth” z sekcją rytmiczną DiGiorgio/Gene Hoglan? Jedno jest pewne, dostaniemy porcję thrashowych klasyków z czasów kultowych „Legacy „, „The New Order” i „Practice What You Preach”, przemieszanych z najlepszymi kawałkami, jakie Testament nagrał od czasu powrotu do składu Skolnicka. Jak doskonale wiemy, w Polsce gra im się wybitnie dobrze, a przyjęcie polskich fanów za każdym razem robi na Amerykanach wielkie wrażenie. Raczej nie ma mowy, by tym razem było inaczej. Żeby was nakręcić jeszcze bardziej dodamy, że Gene zdradził, iż nowy materiał klimatem i mocą będzie przypominał genialny „The Gathering”. I jak, wystarczająco podjarani?

Sprawdź jeśli lubisz: Annihilator, Kreator, Exodus, Sodom, Overkill…

http://www.testamentlegions.com/

https://www.facebook.com/testamentlegions

 

Zagrają:

TESTAMENT (USA) thrash metal

+

Virgin Snatch (Kraków) thrash metal

 

Kiedy: 2 czerwca (wtorek) 2015

Gdzie: Gdańsk @ B-90

Bilety: 70 zł (pierwsza pula), 80 zł (druga) oraz 90 zł w dniu koncertu

Dystrybucja: http://www.b90.pl/bilety/

Organizator: B-90

 

Kiedy: 3 czerwca (środa) 2015

Gdzie: Kraków @ Fabryka, ul. Zabłocie 23

Bilety: 80 zł przedsprzedaż, 90 zł w dniu koncertu

Dystrybucja: http://knockoutprod.net/sklep/

Organizator: Knock Out Productions

 

Zapraszają:

http://www.knockoutprod.net/

https://www.facebook.com/productions.knock.out

http://www.b90.pl/klub/

Zostaw komentarz