DEVIN TOWNSEND PROJECT w Klubie STODOŁA.

Devin Townsend Project ogłasza swoją europejską trasę w tym koncert w Warszawie oraz zwiastun Z?

16 marca KLUB STODOLA Warszawa

Po ogłoszeniu wydania swojego nowego, długo oczekiwanego albumu Z? oraz po wyprzedanym koncercie w Royal Albert Hall Devin Townsend  Project  ogłasza obszerną, europejską trasę koncertową w tym koncert w Polsce. Europejskie koncerty supportować będą m.in. Periphery i Shining. O to co Devin sam mówi o trasie:

„Teraz, kiedy album Z? jest gotowy, nadszedł czas, aby przygotować się na trasę! Będzie całe mnóstwo świetnych koncertów a z tego, że będziemy grać w Europie jestem bardzo dumny, dodatkowo europejskie koncerty wspierać będzie  niesamowita Periphery i szalony Shining!

To będzie kawał dobrej muzyki.  Myślę, że każdy zespół robi coś wyjątkowego i daje dużo z siebie, ale jednocześnie są naprawdę dobrze zdefiniowani. To będzie dla nas okazją aby wrócić do całego naszego katalogu muzycznego – albumy Z? , Sky Blue i Dark Matters (z nadchodzącego podwójnego albumu, Z? )

Jedną z największych rzeczy dla nas jest tworzenie takich właśnie niesamowitych wydarzeń. Nie mogę wyrazić, jak bardzo jestem zaszczycony aby dzielić scenę z tymi niesamowitymi zespołami, i mieć takie ogromne wsparcie od publiczności  jakie mamy ostatnio. To szczerze mówiąc po prostu absolutna przyjemność, aby to robić, robić dla Was.

Z dumą zapraszam Was na koncert! Mam nadzieję, że gramy blisko Ciebie, wpadnij!
Devin =) „

Bilety dostępne na  www.stodola.pl i www.LiveNation.pl

A oto trailer albumu Z?, którego premiera przypadł na 27 października w Europie i 28 października
https://www.youtube.com/watch?v=Sqkvv3OZT_U

Zostaw komentarz