Black Label Society – znamy szczegóły koncertów

Knock Out Productions oraz klub B-90 ogłaszają dokładny rozkład jazdy na oba koncerty Black Label Society. Bilety są wciąż w sprzedaży lecz zainteresowanie koncertami jest bardzo duże dlatego radzimy nie czekać do ostatniej chwili z ich zakupem.

18:00 Drzwi

19:00 – 19:30 – Crobot

20:00 – 20:45 – Black Tusk

21:15 – … BLACK LABEL SOCIETY

Przypominamy:

BLACK LABEL SOCIETY (USA) heavy, groove metal:

Kultowa kapela dla brodatych twardzieli w skórzanych kamizelkach i z długimi brodami, śmigającymi po amerykańskich highwayach na swoich wielkich harleyach, z którymi „mientkiej gry” nie ma. A także tych zakochanych w gitarowym wymiataniu z poziomu światowego topu, jakie zapewnia Zakk Wylde. Każdy gig w Polsce (a tych już trochę było) jego kapeli Black Label Society przyciąga tłumy, każdy jest wydarzeniem, każdy pozostawia polskich fanów szczęśliwych i nasyconych wspaniałymi dźwiękami. Zakk wie, jak stworzyć świetny show, doskonale dyryguje publiką, miota w nią tysiącem charakterystycznych riffów z piskiem na końcu oraz zachwyca niezmiennie swoją wirtuozerią.

BLS nie raz gościł w Polsce. Plamy nie dał nigdy. Dlaczego warto pójść na nich po raz kolejny? Z paru powodów. Pierwszy, promują nową, świetną płytę „Catacombs Of The Black Vatican”. Drugi jest taki, że obok szefa i Johna DeServio na scenie będzie dwóch nowych muzyków ? znany z Lizzy Borden wioślarz Dario Lorina oraz pałker Jeff Fab, który wcześniej przyglądał się wymyślnym kieckom, zgrabnym nogom i jędrnemu biustowi Marii Brink w In This Moment. Trzeci powód? Zakk zapewnia, że jego nowa załoga jest znakomita. I zdecydowanie warto/trzeba sprawdzić to samemu.

Sprawdź jeśli lubisz: Black Sabbath, Pantera, Anthrax, Corrosion Of Conformity…

http://blacklabelsociety.com/

https://www.facebook.com/blacklabelsociety

 

BLACK TUSK (USA) sludge, stoner:

Zapowiadamy koncert tej przezacnej sludge’owo-stonerowej załogi z Savannah w stanie Georgia (w tym mieście poległ walcząc o niepodległość Ameryki, i ma swój pomnik, nasz rodak Kazimierz Pułaski) w smutnych okolicznościach, parę dni po tragicznej śmierci w wyniku ran odniesionych w wypadku motocyklowym, basisty i wokalisty Jonathana Athona. Miał zaledwie 32 lata? Wiemy, że Black Tusk będzie istnieć, a James May (perkusja, śpiew) i Andrew Fidler (gitara, śpiew) znajdą następcę przyjaciela. Jeszcze nie wiadomo, kto nim będzie, ale na pewno James i Andy wybiorą właściwą osobę. I z całą pewnością będą porażać kapitalnym połączeniem sludge’u i stonera, jakie znamy z albumów Black Tusk. Być może zagrają coś z EP-ki „Vulture’s Eye”, ostatniego wydawnictwa, na którym słychać Jonathana. Warto być na ich koncercie, okazać im wsparcie i wznieść kufel w hołdzie Jonathanowi.

Sprawdź jeśli lubisz: Mastodon, Baroness, Bison, Down …

http://www.blacktuskterror.com/

https://www.facebook.com/BlackTusk

 

CROBOT (USA) old school hard rock:

Wyobraźcie sobie kapelę, której muzyka jest połączeniem tego, co stworzyli lub tworzą: Jimi Hendrix, Led Zeppelin, Black Sabbath, Free, Queens Of The Stone Age, Kyuss, High On Fire, Clutch, Fu Manchu, Soundgarden, Wolfmother. Udało się?! Taka grupa istnieje naprawdę. Jest nią pochodzący z małego miasteczka w Pensylwanii kwartet Crobot. Istnieją od 2011 roku, wydali dwie EP-ki, a potem złowiła ich w swoje sieci wytwórnia Nuclear Blast. Połów zaowocował wydanym w 2014 roku kapitalnym albumem „Something Supernatural”. Zapamiętajcie nazwiska tych kolesi ?Brandon Yeagley (wokal), Chris Bishop (gitary, śpiew), Jake Figueroa (gitara basowa) i jego brat Paul Figueroa (perkusja). No i, przecz jasna, w żadnym wypadku nie spóźnijcie się na ich koncert!

Sprawdź jeśli lubisz: Led Zeppelin, Kyuss, Fu Manchu, Monster Magnet …

http://www.crobotband.com/

https://www.facebook.com/Crobotband

 

Zagrają:

BLACK LABEL SOCIETY (USA) heavy, groove metal

+

Black Tusk (USA) sludge, stoner

Crobot (USA) old school hard rock

 

Kiedy: 11 marca (środa) 2015

Gdzie: Gdańsk @ B-90

Bilety: 110 zł ? przedsprzedaż, 130 zł ? w dniu koncertu

Dystrybucja: http://www.b90.pl/bilety/

Organizator: B-90

 

Kiedy: 12 marca (czwartek) 2015

Gdzie: Kraków @ Studio

Bilety: 110 zł ? przedsprzedaż, 130 zł ? w dniu koncertu

Dystrybucja: http://knockoutprod.net/sklep/

Organizator: Knock Out Productions

 

Zapraszają:

www.knockoutprod.net

https://www.facebook.com/productions.knock.out

http://www.b90.pl/

Zostaw komentarz