THIEVES LIKE US przyjedzie do nas na trzy koncerty!

THIEVES LIKE USAgencja Go Ahead oraz PW Events mają wielką przyjemność zaprosić na trzy koncerty szwedzko-amerykańskiego zespołu THIEVES LIKE US. Grupa pojawi się w styczniu w Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu.
Nazwa Thieves Like Us została zaczerpnięta z kultowego przeboju New Order z 1984 r. Zespół tworzą nowojorczyk Andy Grier oraz dwóch Szwedów Bjorn Berglund i Pontus Berghe. Muzycy poznali się w 2002 roku w Berlinie, a połączyła ich fascynacja berlińską sceną taneczną. Debiutancki album „Play Music” wydany w 2008 r. zebrał świetne recenzje zarówno w Europie, jak i za Oceanem. A pochodząca z wcześniej wydanego singla piosenka „Drugs In My Body” to imprezowy hymn młodzieży sprzed kilku lat.
Muzyka Thieves Like Us stawiana jest na równi z twórczością takich zespołów jak Metronomy lub We Have Band. Thieves Like Us przypomnieli o sobie po dwóch latach milczenia wydając album „Bleed Bleed Bleed” nakładem wytwórni Captured Tracks.
Do Polski grupa przyjedzie by promować właśnie ten krążek.

THIEVES LIKE US
18.01 20:00 Pod Minogą/Poznań
bilety: 30/35
dostępne: ticketpro.pl, ebilet.pl,muno.pl, bilety24.pl kolekcjonerskie: pwevents.pl, CIM, Rock Long Luck, Pod Minogą
 
19.01 20:00 Warszawa/Powiekszenie
biletu: 30/35 pln
dostępne: ticketpro.pl, ebilet.pl, muno.pl kolekcjonerskie: Ticketclub (ul. Bracka 25), pwevents.pl, klub Powiększenie
 
20.01 20:00 Wrocław/Bezsenność
bilety: 30/35 pln
dostępne: ebilet, Ticketpro.pl, muno.pl kolekcjonerskie: pwevents.pl, ROCKY Stoisko Muzyczne (Wrocław, Rynek, D.H. Feniks)

bilety domowe http://www.ebilet.pl/szukaj.php?t=t&tid=10350

więcej info na: www.pwevents.pl

Zostaw komentarz