Progresja gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

bez tytułu

W niedzielę 13 stycznia 2013 r. warszawski Klub Progresja zagra w ramach 21 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Będzie się działo!

 

Fina Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to największe wydarzenie charytatywne w Polsce i jedno z największych na świecie. Jest on tym bardziej niezwykłe, że nie jest to jedynie zbiórka pieniędzy, ale też dzień, w którym ludziom naprawdę otwierają się serca i portfele ? a to wszystko dla dzieciaków.

Jak co roku i tym razem nie zabraknie dobrej zabawy. Tym bardziej, że do WOŚP co rok przyłączają się nowe instytucje i grupy ludzi, którzy chcą pomagać. Tym razem do międzynarodowego świętowania i akcji charytatywnej na rzecz dzieci przyłączył się także Klub Progresja.

 

Klubie Progresja w niedzielny wieczór 13 stycznia 2013 r. pojawią się znane wszystkim puszki, do których mamy nadzieję, że ochoczo i HOJNIE będziecie wrzucać swoje datki. Każda złotówka ratuje życie, a cel jest szczytny. W tym roku Orkiestra gra pod hasłem: ?Dla ratowania życia dzieci i godnej opieki medycznej seniorów?.

 

Wraz z Progresją kwestuje tego dnia aż 7 zespołów, które pojawią się na scenie :

Mech, Less Dress, Strefa Mocnych Wiatrów, Mind Asylum, Dogbite, OutsaneRed Room

 

Bilety: 20 zł (dochód z biletów zasili kasę WOŚP)

 

źródło: Progresja

Zostaw komentarz