OFF Festival 2017 w sierpniu

Kolejna edycja jednej z najgorętszych muzycznych imprez wakacji już teraz zapowiada się obiecująco. W pierwszy weekend sierpnia Dolina Trzech Stawów w Katowicach rozbrzmi dźwiękami z różnych stron muzycznych światów. W myśl zasady, każdemu bez gatunkowych ograniczeń, usłyszmy m.in. Swans, Idles, PJ Harvey, L.Stadt i dziesiątki innych artystów.

Dwunasta edycja festiwalu zdaje się nie zwalniać tempa. Cztery sceny zaoferują bogactwo muzycznych doznań z dziedzin tak odrębnych jak elektronika, metal, hip-hop, muzyka etniczna czy około jazzowe eksperymenty. Niepowtarzalny klimat OFFa powoduje, że twórczość artystów jakże różnej proweniencji nie powoduje dysonansu, przeciwnie, pozowała na dokonywanie prywatnych odkryć i rewolucji, w wyniku kontaktu z muzyką, jaka przy innej okazji mogłaby się w Polsce nigdy nie pojawić.

Festiwal nie samą muzyką żyje, toteż przestrzeń Trzech Stawów wypełnią wydarzenia towarzyszące, takie jak dyskusji i spotkania z pisarzami w Kawiarni Literackiej, projekcje filmowe, warsztaty czy doskonałe kulinaria.

Pełny program imprezy znajdziecie tutaj.

Zapraszamy też do przeczytania relacji z zeszłorocznej edycji.

Zostaw komentarz