Album Deep Purple już w sprzedaży

Doczekaliśmy się! Nowy album Deep Purple zatytułowany „InFinite” trafił dzisiaj do sprzedaży!

Na ten moment czekało wielu fanów rocka! Zwłaszcza, że single, które mieliśmy okazję już słyszeć, zaostrzyły apetyt na więcej. Materiał z nowego krążka muzycy zaprezentują polskiej publiczności w maju. Bilety na katowicki koncert powoli się kończą, więc radzimy pospieszyć się z ich kupnem. Spóźnialskich zapraszamy do Łodzi.

 

Metal Mind Productions zaprasza:

Deep Purple
'The Long Goodbye Tour’
+
Special Guest: Monster Truck

23.05.2017, Łódź, Atlas Arena

24.05.2017, Katowice, Spodek

Bilety w sprzedaży na: www.shop.metalmind.com.pl (bilety kolekcjonerskie); www.ebilet.pl, www.eventim.pl, www.ticketpro.pl, www.biletin.pl

Zespół który został uhonorowany miejscem w Rock n Roll Hall of Fame, ich albumy „In Rock”, „Machine Head” i „Made In Japan” sprawiły, że bilety na koncerty rozchodziły się jak ciepłe bułeczki, a płyty na całym świecie osiągały status najlepiej sprzedających się. Utwór „Smoke On The Water” osiągnął status mega hitu! Deep Purple to żyjąca legenda, inspiracja dla wielu muzyków, zespół kultowy! Miliony sprzedanych płyt i set listy, na których prawie każdy kawałek można określić mianem 'klasyka’, to najlepsze dowody na to, że Deep Purple są klasą samą w sobie i posiadają niegasnący potencjał.

Zbliżające się koncerty w Polsce to niepowtarzalna okazja, żeby po raz ostatni zobaczyć Deep Purple na żywo!

Zostaw komentarz