„Chaos Pełen Idei” Mazolewski znów w Poznaniu!

Wojtek Mazolewski powrócił z nowym projektem! Do współpracy zaprosił wspaniałych gości, łącząc pokolenia i śmiało mieszając gatunki muzyczne. I tak na jednym albumie spotykają się legendy rocka, a także najmłodsi na scenie muzycznej. Powstała płyta jest pełna mocnych emocji, poezji, szaleństwa i melodii, które na długo zapadają w pamięć. Już 12 maja w poznańskim klubie B17 na koncercie ?Chaos Pełen Idei? usłyszymy nowy materiał, a gościnnie wystąpią John Porter, Wojciech Waglewski, Ania Rusowicz, Piotr Zioła i Justyna Święs (The Dumplings).

mazol

Wojtek Mazolewski rozpoczynał swoją muzyczną przygodę jako 10-latek na scenie trójmiejskiego Festiwalu Rock na Zaspie w 1986 roku. Marzył wtedy, że będzie koncertował i wydawał płyty na całym świecie. 30 lat artystycznej kariery Wojtka Mazolewskiego pokazuje, ze marzenia się spełniają. Jego muzykę pokochali nie tylko fani w Polsce ale i w Japonii, Kolumbii czy Argentynie. Przez lata zasłużył na miano eksportowej marki polskiej kultury. Gdański artysta od lat łamie stereotypy, współpracując z artystami na pierwszy rzut oka z zupełnie innych muzycznych światów.

Muzyk nową płytą zatytułowaną ?Chaos Pełen Idei? po raz kolejny udowadnia, że muzyka nie ma ograniczeń. Nie dziwi więc fakt, że na swoje 40 urodziny przygotował wyjątkowy album jakiego jeszcze w Polsce nie było. 28 października w polskich sklepach zagości płyta pełna muzycznych niespodzianek, gdzie jazz łączyć się będzie z rockiem, bluesem, popem czy hip-hopem. Styl nie ma znaczenia, liczy się wolny przepływ, spontaniczność, muzyka tworzona tu i teraz. Zapraszając muzyków do współpracy, Mazolewski przygotował swój zespół tak by w studio zapanowała atmosfera twórczej wolności. W zaledwie 180 minut mieli się dotrzeć, dogadać, doporozumieć, dograć. Zagranie va banque. Śmiałość, która się opłaciła. „Słuchając tego albumu odrzućcie swoje obawy i uprzedzenia, bo muzyka to głos wolności? o tym jest ta płyta.? – podsumowuje Wojtek. ?Organizmy piękne? to pierwszy singiel z najnowszej płyty Wojtka Mazolewskiego ?Chaos pełen idei?. Artysta zaprosił do współpracy wielu muzycznych gości, w tym gronie znalazła się także Justyna Święs z duetu The Dumplings. Nagrodzona w 2015 roku ?Fryderykiem? w kategorii ?Fonograficzny debiut roku? artystka skrzyżowała muzyczne siły z Wojtkiem Mazolewskim i brawurowo zaśpiewała utwór ?Organizmy piękne?.

Wojtek Mazolewski ?CHAOS PEŁEN IDEI?
12.05, g.19.00
B17 Poznań

BILETY:
miejsca stojące – 79zł
limitowana pula biletów VIP na miejsca siedzące na antresoli (przy stoliku bądź w loży na kanapie): 119zł

KUP ONLINE:
https://www.ebilet.pl/muzyka/jazz-blues/wojtek-mazolewski/

http://bit.ly/imprestor-wmazolewski-poznan

https://www.bilety24.pl/kup-bilet-na-wojtek-mazolewski-i-goscie-wojciech-waglewski-john-porter-ania-rusowicz-justyna-swies-i-piotr-ziola-chaos-pelen-idei–30481?id=150478