Nowy basista Alastora!

Łukasz Krawiec 26.02.2013 Brak komentarzy do Nowy basista Alastora!

nordyk2Na początku marca grupa Alastor rusza w trasę koncertową podczas której zespół będzie promował album „Out Of Anger”. Ogłoszono już pierwsze dwa koncerty w Mielcu i Krośnie. Kolejne daty pojawią się wkrótce.

W trasę zespół ruszy z nowym basistą. Jakuba Kubasińskiego zastąpił na tym stanowisku Tomek „Nordyk” Dobrzeniecki, grający w przeszłości w takich kapelach jak Tormentor, Hagal czy Hazael.

 Z dziką przyjemnością przyjąłem posadę basowego w Alastor – mówi Nordyk. Nasze losy przeplatają się od około 25 lat, graliśmy wspólnie wiele koncertów, tworząc w latach 90′ podwaliny pod współczesną polską scenę metalową. Cieszę się że połączyliśmy siły i razem będziemy mieli okazję skopać Wam tyłki na koncertach, porcją soczystego i rasowego metalu, do zobaczenia na „Out Of Anger Tour”.

 

12 listopada 2012 roku do sprzedaży trafił pierwszy od 7 lat, studyjny album grupy Alastor. Jest to pierwsza płyta nagrana z Michałem „Mishem” Jarskim na wokalu. Album zawiera 8 utworów spod znaku nowoczesnego thrashu z domieszką tradycyjnych brzmień.

Więcej informacji o koncertach Alastora na http://www.alastor.pl/alastor_strony/koncerty.htm

źródło: MetalMind

 

Zostaw komentarz