Heart Attack powraca z drugą płytą! Pierwsza część trasy koncertowej w kwietniu!

HEARTATTACKliveMetalfest2012Pochodzący z Krakowa, hard?n?rollowy HEART ATTACK, zakończył nagrania drugiej płyty. Zespół po wydaniu debiutanckiego albumu ?Polaris? dał się poznać od strony wyjątkowo energetycznych koncertów m.in. z Decapitated, Virgin Snatch, Frontside, Blindead  i ma na swoim koncie już ponad 160 występów w całej Polsce. Jak mówią o sobie muzycy ? Heart Attack to Grupa dźwiękowo-poetycka łącząca wytrwale wdzięk Johnny’ego Casha z nostalgią Pantery + lekką nutką dekadencji…

Materiał na nową płytę zatytułowaną ?Focus? został nagrany w kilkanaście tygodni pod okiem Michała ?Magic Mike?a? Pijochy w RedShift Studio. Miksem i masteringiem zajął się Kovy, współodpowiedzialny za pierwszą płytę.

Na ?Focus? trafiło 9 nowych autorskich utworów Heart Attack. Gościnnie w jednym utworze wystąpił Grzegorz ?Grysik? Bryła z Virgin Snatch.

Tak prezentuje się tracklista albumu:

1. Focus

2. Czas nowego życia

3. W mojej głowie

4. Klepsydra

5. Jestem wszystkim!

6. Tu i teraz

7. Ciemna strona

8. Ruchy ziemi

9. Przepowiednia półcienia 

 

Trwają prace nad projektem okładki i grafiką do płyty. Premiera ?Focus? zaplanowana jest na przełom marca i kwietnia. W międzyczasie zespół pojawi się okazyjnie na kilku koncertach prezentując nowy materiał ? w okolicy premiery zaplanowano release-party. Szczegóły wkrótce. Tak wydanie nowej płyty komentuje Paweł ?Hevi? Szostak, perkusista zespołu: ,,Jesteśmy dojrzalsi, i bardziej doświadczeni, pchamy wózek z metalem po naszemu. Mamy tu i szybkie thrashowe tempa jak i kilka prawie stonerowych numerów, a wszystko podlane tekstami w języku polskim”

 

Pierwszego utworu z nadchodzącej płyty zatytułowanego ?W Mojej Głowie? można posłuchać tutaj:

www.youtube.com/watch?v=9vQhIwmhqPs

 

Pierwsza część trasy koncertowej Heart Attack zaplanowana jest na kwiecień, więcej informacji wkrótce…

www.facebook.com/HeartAttackOnline

 

źródło: Fantom Media

Zostaw komentarz