Muzyczne Przestrzenie, koncert zespołu Tune!

cukierki_fb22 marca w klubie studenckim Fabryka Cukierków odbędzie się trzeci koncert z cyklu Muzyczne Przestrzenie. Dotychczas zaprezentowały się takie zespoły jak Nawiasemówiąc, Echoe, Retrospective czy The Skys. Tym razem zaprosiliśmy jeden zespół, finalistę programu Must Be The Music – formację TUNE!
 Grupa powstała w 2008 roku z inicjatywy gitarzysty Adama Hajzera oraz basisty Leszka Swobody. W zespole znaleźli się również Wiktor Pogoda – perkusista, a także Janusz Kowalski, grający na akordeonie. W 2011 roku do zespołu dołączył Jakub Krupski, wcześniej występujący w formacji KamieńKamieńKamień. Tune zyskało przychylność krytyków dzięki niekonwencjonalnym zestawieniom instrumentalnym oraz stylistycznym. Wykorzystanie akordeonu w muzyce progresywnej, symfoniczne brzmienie, psychodeliczny i klimatyczny koncept oraz doskonałe kompozycje pozwoliły grupie szturmem wspiąć się do czołowych zespołów art rockowych w Polsce. Zespół zaistniał na antenach największych stacji radiowych i telewizyjnych. Nie bez znaczenia był również występ formacji z programie Must Be The Music, w którego czwartej edycji dotarli aż do ścisłego finału.

  Zespół wystąpi w Lesznie w ramach trasy promującej album „Lucid Moments” wydany w 2011 roku. Aktualnie Tune pracuje nad drugim albumem, z którego premierowe utwory usłyszymy również w Fabryce Cukierków. Zapraszamy serdecznie!   www.tuneband.pl www.facebook.com/tuneband   Strona wydarzenia na Facebooku: www.facebook.com/events/281553465311343 Muzyczne Przestrzenie: www.facebook.com/MuzycznePrzestrzenie   Bilety w cenie 25zł (30zł w dniu koncertu)   WSPÓŁPRACA: – Klub Studencki Fabryka Cukierków – Sklep Muzyczny Black Hole Of Music  

info: Muzyczne Przestrzenie

Zostaw komentarz