Decapitated z Meshuggah !

Meshuggah fotoAgencje koncertowe Knock Out Productions oraz Go-Ahead przypominają, że zespół Meshuggah przyjedzie do Polski na dwa koncerty. 24 kwietnia Szwedzi wystąpią w Warszawie (Progresja), a dzień później, 25 kwietnia, w Krakowie (Kwadrat). Gościem specjalnym na całej Europejskiej trasie będzie Decapitated !

MESHUGGAH (Szwecja) Progresywny Thrash-Metal/ Djent-Metal

Każdy kto interesuję się mocną muzyką alternatywną musiał zetknąć się z tą grupą. Mało jest bowiem bandów, które są w stanie wymyślić ?coś nowego? w metalowej muzyce? a Meshuggah jest zdecydowanie jednym z nich! Styl grania Szwedów stał się nawet podstawą ukucia terminu określającego nowy podgatunek muzyki metalowej: ?djent?! Magazyn ?Rolling Stone? umieścił Meshuggah w rankingu ?10 Most Important Hard and Heavy Bands?. Do inspiracji twórczością zespołu przyznają się muzycy z takich grup jak Tool czy Porcupine Tree. Ostatnio w Polsce Meshuggah gościła na Off Festiwalu. Tym razem zaprezentują się w swoim żywiole: w ramach koncertów klubowych!

http://www.meshuggah.net/

http://www.youtube.com/watch?v=qc98u-eGzlc

 

Decapitated (Polska) Death-Metal

Bardzo miło nam poinformować, że nasza rodzima ekipa została zaproszona na całą trasę Meshuggah, więc oczywiście zobaczymy ich w Krakowie i Warszawie. Nikomu w naszym kraju nie trzeba przedstawiać za bardzo tego zespołu więc po prostu radzimy się nastawić na to co najlepsze w technicznym, będącym na światowym poziomie death-metalu ! To będzie piekielnie piękny wieczór ?

http://www.decapitated.pl/

http://www.youtube.com/watch?v=-KFObx3n2K0

 

Zagrają:

MESHUGGAH (Szwecja) Progresywny Thrash-Metal/ Djent-Metal

+

Decapitated (Polska) Death-Metal

 

Klub: Kraków @ Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1

Data: 25 kwietnia 2013 (czwartek)

 

Bilety: 89 zł (przedsprzedaż), 100 zł (w dniu koncertu), już dostępne w sprzedaży internetowej na: http://knockoutprod.net/site/bilety

Więcej informacji o przedsprzedaży biletów wkrótce.

 

Zaprasza Knock Out Productions.                  

http://www.knockoutprod.net/

https://www.facebook.com/productions.knock.out

 

źródło: Knock Out

 

Zostaw komentarz