Leash Eye prezentuje okładkę i tracklistę nowej płyty – „Hard Truckin’ Rock”!

Hard Trucking Rock cover  Stołeczni hardrockowcy z Leash Eye zakończyli nagrania trzeciej płyty, ujawnili tracklistę i okładkę albumu. Obrazek mocno nawiązuje do stylu muzycznego, charakteryzującego  ten band, ale także do tytułu płyty, który nieoczekiwanie został zmieniony z ?V.I.C.I? na ?Hard Truckin? Rock?. Nowy krążek trafi w ręce fanów już jesienią nakładem Metal Mind.

?Autorem okładki do płyty jest Jarek Ochendzan znany w gronie znajomych jako Bisqp. Ten sam człowiek jest również autorem okładki do V.I.D.I.- mówi gitarzysta Leash Eye, Opath  – współpraca z Jarkiem układa się bardzo dobrze i tyczy się nie tylko okładek ale również plakatów czy grafik na naszych koszulkach, naszywkach itp. Obrazek na okładce, a raczej jego przekaz jest jasny, dosadny, a także oczywisty ? i o to nam chodziło!?

 

Zespół Leash Eye z siłą wielkiej ciężarówki prze do przodu, podbijając polski rynek oraz kolejne serca fanów, trzymając się konsekwentnie swojego stylu. Doskonale pamiętamy ich duże sukcesy ? zwycięstwo w  konkursie Antyfest organizowanym przez Antyradio, które pozwoliło im zagrać na jednej scenie z takimi znakomitościami jak: Iron Maiden i Motorhead, a także wygraną w polskiej edycji Wacken Metal Battle, która zaprowadziła Leash Eye wprost na scenę Wacken Open Air! Nie można zapomnieć także o tym, że utwory z drugiego krążka ?V.I.D.I.? zapewniły tej formacji dotarcie do międzynarodowego etapu konkursu organizowanego przez Hard Rock Cafe.

Członkowie Leash Eye nazywają obecnie swoją muzykę Hard Truckin? Rock, a w praktyce jest to mieszanka dużej ilości melodyjnego hard rocka rodem z lat 70-tych oraz elementów stoner metalu czy też southern rocka. Brzmienie zespołu to osadzona sekcja rytmiczna wzbogacona o mięsiste gitary oraz przesterowane organy Hammonda. To wszystko okraszone niebanalnym, typowo hard-rockowym wokalem –  daje mieszankę klasyfikującą muzykę Leash Eye w kategoriach hard rocka na miarę XXI wieku. Całość nagrano w warszawskim Sound Division Studio. Za brzmienie odpowiada Filip ?Heinrich? Hałucha. Raporty z nagrań można zobaczyć na zespołowym profilu Youtube:http://www.youtube.com/user/leasheye

 

Co muzycy Leash Eye przygotowali na trzeci już studyjny album? okaże się jesienią, a tymczasem prezentujemy także tracklistę z krążka ?Hard Truckin? Rock?:

 

Leash Eye – Hard Truckin’ Rock

1. Fight The Monster

2. Me & Mr. Beam

3. The Nightmare Ain’t Over

4. Passing Lane Blues

5. S.B.F. Anthem

6. Been Too Long

7. The Drag

8. On The Run

9. Twice Betrayed

10. The Age Ov Kosmotaur

11. The Song About Drinkin’, Smokin’, Rollin’, Rockin’ And Basically Doin’ It All Wrong

12. Never Enough

 

Skład zespołu:

Łukasz „Konar” Konarski ? perkusja

Marek „Marecki” Kowalski ? gitara basowa

Piotr „Voltan” Sikora ? instrumenty klawiszowe

Arkadiusz „Opath” Gruszka ? gitara

Sebastian „Sebb” Pańczyk ? śpiew

 

Leash Eye w sieci: http://www.leasheye.pl/ , https://www.facebook.com/leasheye

 

info: Fantom Media