Emerson, Lake & Palmer Tribute Project zagra znów w Progresji!

progresja15 listopada do warszawskiego klubu Progresja zawita po raz kolejny ELP Project.

Zespół powstał pięć lat temu i od tego czasu nieustannie koncertuje przypominając dawną świetność ELP. Po sukcesie europejskiej trasy w 2008 (12 koncertów z okazji 35. rocznicy wydania arcydzieła ELP Masterpiece Brain Salad Surgery, które odbyły się w tych samych krajach, gdzie rzeczywiście odbyła się trasa BSS w 1973!), zespół spotkał się ze wspaniałym przyjęciem ze strony publiczności m.in. podczas występu z Hamburg Symphony w Laieszhalle Musik Hall.

4 czerwca 2012 roku ukazał się nowy album grupy pt. „Emerson, Lake & Palmer Tribute Project – The Inacoustic Studio Session”. Po kolejnych udanych latach podczas koncertowania po Europie w 2012 roku ELP Project dotarł do polskiej Progresji. Dzięki ożywionym reakcjom publiczności oraz prośbom fanów w tym roku znów pojawią się na scenie warszawskiego klubu.

Nowa europejska część trasy ELP Project rozpocznie się w październiku. Tym razem grupa Mauro „Lake” Aimetti’ego zaprezentuje się w nowy sposób i w nowym stylu. Występ poświęcony będzie czterdziestej rocznicy wydania ?Tarkus & Pictures At An Exhibition?.

Podczas koncertu fani usłyszą m. in. takie przeboje jak „The Barbarian”, „Knife Edge”, „Fanfare For The Common Man”, „Pictures At An Exhibition. Nie zabraknie także nieśmiertelnego „Tarkus”.

 

Bilety dostępne w Klubie Progresja oraz sieci Eventim. Cena: 50 zł w przedsprzedaży i 60 zł w dniu koncertu.

info: progresja.com