OFF Festival: Jesteśmy przyjaźni środowisku: nagroda Green?n?Clean!

off festival

  Z dumą informujemy, że OFF Festival Katowice otrzymał międzynarodową nagrodę Green?n?Clean i tym samym uznany został za festiwal przyjazny środowisku naturalnemu. Cieszymy się, że nasze wieloletnie wysiłki, by przyjemne łączyć z pożytecznym, zostały docenione.

green'n'clean   Festiwale muzyczne mają olbrzymi wpływ na środowisko. Hałas, ogromne zużycie energii elektrycznej i wody, emisja gazów cieplarnianych, korki, śmieci? ? to wszystko produkty uboczne beztroskiej, kilkudniowej zabawy na dużej imprezie.
Na szczęście, dzięki naszemu wspólnemu wysiłkowi ? bo powodzenie takiego projektu zależy nie tylko od organizatorów, ale i uczestników festiwalu ? od lat minimalizujemy wpływ OFFa na środowisko. Korzystamy z energii odnawialnej, segregujemy śmieci, napoje i posiłki podajemy w biodegradowalnych naczyniach itd. Słowem, dokładamy wszelkich starań, by OFF Festival Katowice zasłużył na miano festiwalu ekologicznego. Nagroda Green’n’Clean to dla nas radość i motywacja do dalszych wysiłków w tym kierunku.

info: off-festival.pl