Hellfest 2015 już w przyszłym tygodniu

Tegoroczna edycja francuskiego festiwalu zacznie się w przyszły piątek, 19 czerwca. Międzynarodowe święto muzyki metalowej i rockowej potrwa trzy dni. Prawie sto tysięcy widzów będzie świadkami koncertu niemal 150 wykonawców.

Najbliższe dni to ostatni czas na przygotowania do wyjazdu, pakowanie niezbędnego sprzętu, jadła i napoju. To także czas, w którym możecie prowadzić skrzętne notatki na rozpisce godzinowej koncertów, aby nie ominąć swoich ulubionych wykonawców. W tym roku organizatorzy nie ułatwiają nam życia, bo wiele ciekawych koncertów (nawet z bliskich sobie muzycznie rejonów) będzie na siebie nachodzić. I tak, jeśli zdecydujecie się zobaczyć Judas Priest, na pewno ominie was koncert Mesugggah i Wovenhand. Natomiast jak zamierzacie pooglodać Staryicon, to nie zdążycie na początek wspomnianego Judas Priest. Podobnych dylematów jest niestety po kilka każdego dnia.

Rozpiskę koncertów znajdziecie tutaj.

Organizatorzy niedawno upublicznili oficjalny program festiwalu, z którego możemy dowiedzieć jak w tym roku będzie wyglądał rozkład terenu imprezy (nie ma zbyt wielu zmian), gdzie są toalety, stoiska z płytami i innymi potrzebnymi gadżetami.

Program znajduje się tym miejscu.

Czas wrócić do pakowania plecaka. Spodziewajcie się relacji z festiwalu!

 

Zostaw komentarz