GHOST na koncercie w Warszawie!

Szwedzka grupa heavymetalowa zagra w Warszawie, w klubie Stodoła. Data koncertu została przesunięta o dwa dni w przód z 23.06.2014 na 25.06.2014.

GHOST_PL_poster_68x98+5mm_spad_ver7
Bilety na koncert Ghost B.C. w Polsce w cenie 99 zł trafiły do sprzedaży 28.02.2014. To będzie druga wizyta Ghost B.C. w Polsce. W czerwcu 2013 zespół wystąpił na Impact Festival.

Ghost B.C. to jeden z najpopularniejszych w ostatnim czasie zespołów heavy metalowych. Bywalcy największych, festiwalowych scen takich jak: Wacken, Sweden Rock Festival, Rock In Rio, Sonisphere, Hellfest. Członkowie Ghost nie ujawniają swoich tożsamości, ani nawet twarzy. Oficjalnie skład zespołu to Papa Emeritus II oraz pięciu Nameless Ghouls (basista, 2 gitarzystów, perkusista, klawiszowiec), którzy podpisują się jedynie symbolami. Kontrowersje związane z muzyką i imagem zespołu – strój Papy Emeritusa II przypomina strój papieski, a teksty osadzone są w tematyce okultystyczno-satanistycznej, w teledyskach i na okładach pojawia się nagość – były powodem zbanowania Ghost w rozgłośniach radiowych i największych sieciach sklepów muzycznych w Stanach Zjednoczonych.

 

GHOST B.C.

25 czerwca 2014 Klub Stodoła, Warszawa

Bilety w cenie 99,00 PLN dostępne na www.stodola.pl i www.livenation.pl

Koncert prezentują Live Nation i Klub Stodoła.

 

Więcej informacji na: www.ghost-official.com

info: Live Nation