Avenged Sevenfold po raz pierwszy w Polsce! Zapraszamy!

Live Nation oraz serwis DarkEchoes z dumą prezentują  –

Avenged Sevenfold   

4 czerwca 2014 , Atlas Arena, Łódź

Bilety dostępne na  www.LiveNation.pl

Avenged-Sevenfold_PL_poster_68x98+5mm_spad_ver2[1]

Po bardzo udanej jesiennej trasie Avenged Sevenfold wraca do europy latem 2014 roku aby zagrać dla wszystkich fanów w miejscach których nie udało im się odwiedzić wcześniej. 26 sierpnia Avenged Sevenfold wydał swój długo oczekiwany szósty studyjny album ?Hail To The King? we współpracy z Warner Bros Records (producent  Mike’a Elizondo). „Hail to the King” jest uzupełnieniem pierwszego albumu „Nightmare” i jest już uważany przez krytyków jako dzieło muzyczne porównywalne do legendarnych albumów hard rocka.

Avenged Sevenfold osiągnął Diamond, Platinum i Gold Award przy sprzedaży albumu w kilkunastu krajach i był headlinerem największych na świecie i najbardziej prestiżowych festiwali muzycznych grając tym samym dla ponad milionowej publiki. Zespół pojawił się także na okładkach wielu magazynów na całym świecie , w tym Revolver , Guitar World, Metal Hammer , RockSound , Kerrang.

Nie widać także końca słów uzanania dla zespołu, został bowiem ogłoszony m.in.: „Największym amerykańskim hard rockowym zespołem 21 wieku”, „dźwiękiem i siłą Hard rocka i Metalu w nowym tysiącleciu „, „Heavy Metalowymi królami”, „bogami metalu”, „władcami metalu nowego tysiąclecia?. Album „Hail to the King”, został uznany za arcydzieło i ?najbardziej oczekiwany album rockowy roku”. Uważany jest za „ukoronowanie” zespołu i „ich najśmielszy album?.

 avenged

AVENGED SEVENFOLD

4 czerwca 2014, Atlas Arena, Łódź

Ceny biletów :

Trybuny ? 203 pln

Trybuny ? 181 pln

Inner Barrier  – 203 pln

GA (płyta)? 181 pln

Niepełnosprawni ? 181 pln

Inner Barrier  – To oferta dla prawdziwych fanów ! 
Bilet IB daje Ci możliwość wejścia do strefy tuż pod scen .  

Więcej informacji o zespole na  www.avengedsevenfold.com

Zapraszamy!!!

info: Live Nation