Suffocation w Polsce !

Łukasz Krawiec 14.03.2013 Brak komentarzy do Suffocation w Polsce !

Suffocation_Poster_smallKnock Out Productions ma ogromną przyjemność zaprosić na koncert żywej legendy metalowej muzyki – Suffocation!! Równie kultowi co ekstremalnie grający Amerykanie przyjadą na jedyny koncert w Polsce, 30 maja do Krakowskiego ?Kwadratu?. Ekipa z NYC będzie na trasie w znakomitym towarzystwie: Cephalic Carnage, Havok oraz Fallujah.

 

SUFFOCATION (USA) 

Amerykanie przyjadą do Europy na trasę promującą najnowszy, jeden z najlepszych w swojej historii albumów – ?Pinnacle Of Bedlam?. Twórczość Suffocation, dla ludzi nieznających się na muzyce metalowej, jest jedynie ekstremalnym hałasem. Sprawa jest jednak bardziej złożona: w skład tego zespołu wchodzą bowiem niesamowici muzycy! Potrafią zarówno tworzyć totalnie brutalne dźwięki, jak i niezwykle przemyślane i zagrane z wizją i groovem instrumentalne partie.  W trakcie najbliższego tourne ponownie zabraknie w składzie wokalisty Franka Mullera. Zespół znalazł jednak jego godne zastępstwo, w postaci Johna Gallaghera z Dying Festus!!!

http://www.myspace.com/suffocation

http://www.youtube.com/watch?v=Jp1YSf_5mr8

Suffocation foto

 

Cephalic Carnage (USA) 

Hydrogrind ? tak nazywają swój styl sami muzycy CC. Zespół ten powstał 20 lat temu i dorobił się miana jednego z najbardziej szalonych na scenie ekstremalnego grania. Techniczny, brutalny death-metal miesza się tutaj z tempami charakterystycznymi dla grind-core, a w całej tej szalonej mieszance przejawia się też duch psychodeli i czegoś niepowtarzalnie ?chorego?.

http://cephalic-carnage.com/

http://www.youtube.com/watch?v=KM1yhU0dBFM

 

Havok (USA)

Ponieważ nie samym brutalnym death-metalem człowiek żyje, jako drugi zespół zaprezentują się thrashowcy z Havok. Jest to zespół wierny korzeniom gatunku, nawiązujący do tego co najlepsze w tym stylu metalowego grania. Grają szybko, agresywnie i świeżo przez co wielu uważa ich za jeden z najbardziej obiecujących zespołów thrashowych w USA. A trasy u boku Testament, Skeletonwitch, Primar Fear mówią same za siebie.

http://havokband.com/

http://www.youtube.com/user/HAVOKthrash

 

Fallujah (USA) 

Fallujah to młody, aczkolwiek bardzo obiecujący zespół prezentujący progresywny, techniczny death-metal. Chłopaki są po wydaniu nowej najnowszej epki, zatytułowanej ?Nomandic?, która jeszcze bardziej sugeruje by mieć na nich oko. Jest to zespół który idealnie pasuje do gwiazd tej trasy więc radzimy nie spóźnić się na koncert !

http://www.facebook.com/fallujahofficial/

http://www.youtube.com/watch?v=1I2_b6K_2_Y

 

 

SUFFOCATION (USA) Brutalny Techiniczny Death-Metal

+

Cephalic Carnage (USA) Grind-Core / Techniczny Death-Metal

Havok (USA) Thrash-Metal

Fallujah (USA) Progresywny Death-Metal

   Klub: Kraków @ Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1

   Data: 30 maja 2013 (czwartek)

   Bilety: 65 zł (przedsprzedaż), 75 zł (w dniu koncertu)

 

Uwaga !! Pierwsza pula biletów kolekcjonerskich dostępna wyłącznie na naszej stronie pod tym adresem: http://knockoutprod.net/site/bilety.

Informacja o biletach także pod tym linkiem:

http://knockoutprod.net/site/bilet/suffocation-cephalic-carnage-havok-support

 

info: KnockOut

Zostaw komentarz