Zespół HEY wystąpi w Poznaniu

Agencja Go Ahead wraz z DarkEchoes z przyjemnością zaprasza na cykl Koncertowa Jesień! Jak co roku w Poznaniu między październikiem a grudniem zobaczyć będzie można kluczowych artystów rodzimej sceny, jak i gwiazdy zagraniczne. Z roku na rok Koncertowa Jesień zapowiada się coraz ciekawiej, a w jej ramach odbędzie się kilkanaście koncertów! Zespół HEY przyjedzie do Poznania w listopadzie! Muzyków zobaczyć będzie można 26 listopada w Hali nr 2 Międzynarodowych Targów Poznańskich.

heyplakat2016

Rozpiska czasowa:
18:30 – otwarcie drzwi
19:30 – HEY

Hey – jeden z najważniejszych polskich zespołów rockowych od lat wpływający na historię polskiej muzyki. Od 1992 r. ich twórczość ? znakomite kompozycje opatrzone poruszającymi i szczerymi tekstami Katarzyny Nosowskiej ? szybko zjednały sobie publiczność. Pierwsza płyta Hey?a ?Fire? wydana w 1993 r. jest dziś jedną z najmocniejszych pozycji kanonu polskich albumów rockowych. Przez ponad 20 lat działalności zespół oscyluje między grungem, rockiem alternatywnym aż po elektronikę.

Po swoim dziesiątym studyjnym albumie ?Do Rycerzy, do Szlachty, doo Mieszczan? postanowili jeszcze raz zmierzyć się z akustycznymi aranżacjami swoich piosenek i wydali, zarejestrowany w Filharmonii Szczecińskiej, album ?Hey w Filharmonii Szczecin?. Ten album to nie tylko powrót do  ?Hey MTV Unplugged?, ale także do rodzinnego miasta, w którym powstał HEY. Płyta ukazała się w czerwcu 2015 roku. Natomiast,nowy, studyjny album miał swoją premierę 22 kwietnia br.. Jego tytuł to „BŁYSK”, a promują  go  single „Prędko, prędzej” oraz „Historie” – obydwa utwory  dotarły do 1 miejsca legendarnej LP3. Jeszcze przed ukazaniem się nowego krążka, zespół pokusił się o niezwykły eksperyment, a mianowicie zagrał serię klubowych koncertów „przedBŁYSK”, podczas których, publiczność mogła zapoznać się z całym materiałem  z nadchodzącej płyty. Występy te cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. W lecie Hey pojawił się na kilku festiwalach m.in. Przystanek Woodstock, Gdańsk Dźwiga Muzę, Kraków Live Festival, natomiast trasa koncertowa „BŁYSK” rozpocznie się 7 października w Zabrzu, a zakończy 18 grudnia w Krakowie.
Wejściówki na koncert dostępne są już we wszystkich punktach sprzedaży. Kupić je można na stronach www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn.

Zapraszamy!

info: Organizator