Jesienna trasa FISZ EMADE TWORZYWO – zapraszamy do Poznania!

Fisz Emade Tworzywo jesienią rusza w trasę koncertową po Polsce, która promować będzie nowy album pt. ?Drony?.
Z przyjemnością zapraszamy wszystkich na poznański koncert!

14666152_1143580802364086_5326614485769802271_n

Na rozgrzewkę przed koncertem zagra dla Was – Pepe.
To pierwszy live-act tego artysty w Poznaniu, polecamy!

 

2 lata po premierze platynowego albumu ?Mamut?, FISZ EMADE TWORZYWO powracają z nową płytą!
Fisz Emade w ciągu ostatnich 15 lat wydali 10 płyt utrzymanych w bardzo różnorodnej stylistyce. Jako pierwsi na takim poziomie wprowadzili w polskim hip-hopie miękkie brzmienie i poetyckie teksty, nawiązując swego czasu do klimatów Native Tongues. Od tamtego momentu do dzisiaj bracia stale eksperymentują, starają się jednak, by wszystkie ich produkcje łączył jeden element ? wysoka jakość i zaangażowanie. Występują jako Fisz Emade Tworzywo w mocno poszerzonym składzie wsparci znakomitymi muzykami. Ich ostatnia płyta ?Mamut?, wydana w 2014 roku, to jedno z największych dokonań zespołu. Uznana przez wielu dziennikarzy muzycznych za płytę roku, uzyskała status Platynowej Płyty, została również nagrodzona Fryderykiem 2015 w kategorii Album Roku Elektronika/ Indie/Alternatywa.
Premiera najnowszego albumu DRONY odbyła się 21 października br.
Produkcja Emade ? jak zawsze na najwyższym poziomie. Mariusz Obijalski napisał piękne aranżacje smyczkowe, Marcin Pendowski soczyste riffy basowe, a Michał Sobolewski zgrał wyśmienite solo gitarowe. Znajdziecie tu napisane przez Fisza piosenki o samochodach, telefonach, komputerach i dronach ? wynalazkach, które ułatwiają nam życie, ale często wpychają w świat iluzji, neurozy, odrywają od natury, uzależniają, a czasami wręcz zabijają.

Wydawcą albumu jest ART2 Music. Dystrybucja Agora S.A.
Partnerzy projektu: LOTTO oraz Narodowy Instytut Audiowizualny.

FISZ EMADE – to Bartek i Piotr Waglewscy, prywatnie rodzeni bracia a zawodowo duet producent vs. wokalistoraper. Od 2001 roku wydali 9 płyt utrzymanych w stylistyce hiphopowej lub okołohiphopowo-eklektycznej. Fisz Emade jako pierwsi na takim poziomie wprowadzili w polskim hiphopie miękkie brzmienia i miękkie teksty nawiązując swego czasu do klimatów Native Tongues. Od tamtego momentu do dzisiaj bracia stale eksperymentują starają się jednak by wszystkie ich wynalazki łączył jeden składnik – wysoka jakość i zaangażowanie.

 

FISZ EMADE TWORZYWO
25.11.2016 r.
miejsce: Hala MTP 1 (wejście od ul. Głogowskiej)
bilety: 59 / 69 PLN
do nabycia: biletomat.pl, eventim.pl, CiM, Rock Long Luck, Empik, Saturn, Media Markt, Media Expert

19:00 drzwi
20:00 Pepe.
21:00 Fisz Emade

info: Art2