Three Days Grace w Progresji

Knock Out Productions prezentuje dwa koncerty Three Days Grace w Polsce!

Kanadyjska formacja rockowa wystąpi 23 października we wrocławskim A2 oraz dzień później, 24 października, w warszawskiej Progresji. Three Days Grace przyjadą do naszego kraju z nowym materiałem, albumem ?Outsider?, który ukazał się na początku marca 2018 roku.

THREE DAYS GRACE (Kanada) alternatywny metal, rock alternatywny

Kiedy Barry Stock, Brad Walst, jego brat Matt oraz Neil Sanderson, czyli formacja Three Days Grace, zjawili się w Polsce latem 2017 roku, na ich koncert zabrakło biletów w niemałej przecież warszawskiej „Stodole”. Wtedy promowali znakomity materiał „Human” z 2015 roku, na którym Matt zadebiutował w roli głównego wokalisty. Kolejna wizyta Kanadyjczyków w naszym kraju związana będzie z promocją znakomitego, wydanego w marcu 2018 roku albumu „Outsider”, w którego produkcję zamieszany był legendarny Howard Benson (m.in. Motörhead, Body Count, Skillet, My Chemical Romance).

Three Days Grace działa od 1997 roku. Kapela powstała w miasteczku Norwood w prowincji Ontario. Z pierwszego składu do dziś w kapeli są jeszcze Brad i Neil. Debiutancki imienny album zespołu pojawił się już w XXI wieku, w 2003 roku. Odniósł wielki sukces, pokrywając się podwójną platyną w USA i pojedynczą w ojczyźnie muzyków. Z debiutu pochodzi jeden z evergreenów Three Days Grace, „I Hate Everything About You”. Kolejne dwa studyjne wydawnictwa Kanadyjczyków, „One-X” I „Life Starts Now” (trzecie miejsce na „Billboardzie”), także radziły sobie świetnie, zyskując platynowe lub multiplatynowe statusy. Przyniosły też kolejne przebojowe single jak „Animal I Have Become”, „Pain”, „Break”, „The Good Life”, „Never Too Late”. Album „Outsider” promowała na singlu piosenka „Mountain”.

Choć pozostają w cieniu swoich słynnych rodaków z Nickelback, Three Days Grace są czołową w Ameryce Północnej formacją, grającą soczystego rocka z pięknymi melodiami, mającą tylko w USA ponad 6 mln sprzedanych albumów. Aż 13 ich singli znalazło się na szczycie Billboard Mainstream Rock Songs. Podobnym osiągnięciem w tym notowaniu mogą pochwalić się tylko legendarni Van Halen.

Sprawdź, jeśli lubisz: Nickelback, Papa Roach, Breaking Benjamin, 3 Doors Down, Linkin Park, Theory Of A Deadman…

http://www.threedaysgrace.com
https://www.facebook.com/threedaysgrace

Zaprasza
Knock Out Productions
http://www.knockoutprod.net
https://www.facebook.com/productions.knock.out
https://www.instagram.com/knockoutprod