Texas: album „The Conversation” już dostępny!

texasW 25-tą rocznicę istnienia zespołu, ukazał się nowy album TEXAS. Płyta jest zatytułowana ?The Conversation? i można ją już znaleźć na półkach sklepowych.

„The Conversation” składa się z utworów bogatych w melodie i emocje, czyli elementów charakterystycznych dla twórczości Texas. Nowe utwory zostały napisane i wyprodukowane przez Sharleen Spiteri – wokalistkę i gitarzystkę oraz basistę Johnny’ego McElhone’a. Gościnnie na płycie udzielają się Richard Hawley i Bernard Butler. Płyta była nagrywana w studiach w Glasgow, Londynie i w studio Richarda Hawley’a, w Sheffield. To z jego pomocą powstało siedem piosenek, które stały się podstawą „The Conversation” – perfekcyjne połączenie rock n’ rollowych inspiracji Hawley’a i ponadczasowych, magnentycznych melodii Texas.

?The Conversation? to pierwszy od ośmiu lat i jednocześnie ósmy album w dyskografii zespołu. Do tej pory płyty Texas sprzedały się na całym świecie w 30 milionach egzemplarzy, a albumy „White on Blonde”, „The Hush” i „Greatest Hits” uzyskały status multiplatyny.

Album „The Conversation” ukazał się w trzech formatach: CD, Deluxe Edition (2 CD) oraz vinyl. Deluxe Edition zawiera dodatkowy krążek, na którym znalazło się 9 klasycznych przebojów zespołu oraz nowy singiel ?The Conversation? w wersji LIVE. Utwory zostały zarejestrowane podczas koncertów w Szkocji w 2012r.

 

Tracklista:

 

1. The Conversation

2. Dry Your Eyes

3. If This Isn’t Real

4. Detroit City

5. I Will Always

6. Talk About Love

7. Hid from the Light

8. Be True

9. Maybe I

10. Hearts Are Made to Stray

11. Big World

12. I Need Time

 

Tracklista dodatkowego krążka w Deluxe Edition:

 

1. I Don’t Want A Lover (Live)

2. Summer Son (Live)

3. Halo (Live)

4. In Demand (Live)

5. The Conversation (Live)

6. When We Are Together (Live)

7. Once In A Lifetime (Live)

8. Say What You Want (Live)

9. Black Eyed Boy (Live)

10. Inner Smile (Live)

 

Album Texas „The Conversation” ukazał się dzięki firmie Mystic Production.

 

info: Mystic

Zostaw komentarz