Sepultura we Wrocławiu

Igor Waniurski 09.10.2015 Brak komentarzy do Sepultura we Wrocławiu

Sepultura + support

Knock Out Productions z przyjemnością informuję, że legendarna Sepulturabędzie świętować swoje 30-lecie także w Polsce. Koncertowe przyjęcie urodzinowe brazylijskiej formacji odbędzie się we Wrocławiu, 13 listopada w klubie Stary Klasztor. Równocześnie przypominamy o koncercie Sepultury w Fabryce, który odbędzie się już 03.08. W Krakowie Brazylijczykom towarzyszyć będzie thrashowy kult ? Nuclear Assault.

Headliner

SEPULTURA (Brazylia) thrash metal, groove metal, death metal:
Ta nazwa mówi wszystko. Wielka legenda metalu, twórcy klasycznych płyt ?Beneath The Remains?, ?Arise”, ?Chaos A.D.?, ?Roots?. Którzy tak wspaniale wkomponowali muzykę etniczną w granie ekstremalne, którzy nagrywali z autentycznymi brazylijskimi indianami. Ambasadorzy ostrego grania z Brazylii, bezdyskusyjnie najwybitniejsi przedstawiciele metalu z kraju Pelego, Neymara, karnawału w Rio, ponętnych kobiet na Copacabanie.
A wszystko zaczęło się w 1984 roku w Belo Horizonte od decyzji dwóch nastolatków, braci Maxa i Igora Cavalerów, o założeniu zespołu i łojeniu ostrej muzyki po tym, jak kumpel podsunął im do posłuchania płytę Venom. Reszta to już historia, której karty zapisywali bądź zapisują: Andreas Kisser, Paulo Jr., Wagner Lamounier, Roberto Raffan, Jairo Guedz, Jean Dolabella, Eloy Casagrande.
Z Sepulturą po Maxie i Igorze jest trochę jak z Marillion, czy, żeby być bliżej bliżej stylistycznie i ideologicznie, z Mayhem. Pewna grupa uznaje tylko zespół z Fishem / Euronymusem oraz dokonania z nimi w składzie, inni nie mają nic przeciwko poznawaniu muzyki, którą tworzy wcielenie obecne. Andreas, Paulo, Derrick Green i Eloy Casagrande nic sobie nie robią z docinków, zbywają pytania o reaktywację najsłynniejszego składu Sepultury i konsekwentnie pracują na powiększenie dorobku. Wyprodukowany przez Rossa Robinsona (nadał brzmienie ?Roots?) album ?The Mediator Between Head And Hands Must Be The Heart? z 2013 roku to dowód na to, że brazylijska kapela z Amerykaninem na wokalu wciąż ma coś ciekawego do powiedzenia na styku thrashu, death metalu i groove metalu.
Sprawdź jeśli lubisz: Slayer, Machine Head, Soulfly, Kreator …

Zagrają:

SEPULTURA (Brazylia) thrash metal, groove metal, death metal
+
support

Kiedy:

piątek, 13 listopad, 2015

Gdzie:

Wrocław @ Stary Klasztor, ul. Purkyniego 1

Otwarcie klubu:

18:30

Start:

19:00

Ceny biletów:

80 zł ? przedsprzedaż, 90 zł ? w dniu koncertu

KUP BILET NIE WYCHODZĄC Z DOMU!!!
Bilety kolekcjonerskie dostępne wysyłkowo w linku poniżej

Bilety dostępne:

Wrocław:
Sklep Maksel, ul. Rynek 31/32 (Dom Handlowy Feniks, 5 pietro)
Klub Alibi, ul. Grunwaldzka 67

Oraz:
TicketPro
E-Bilet
Eventim
Muno.pl/ Biletomat

Zostaw komentarz