Rob Zombie – premiera teledysku

?Myślę, że na nowym albumie po raz pierwszy udało mi się połączyć przeszłość z przyszłością. Stare czasy White Zombie, z tym co robię teraz. Myślę, że fani obu tych okresów zgodzą się, ze jest to perfekcyjne połączenie tych dwóch światów?

? Rob Zombie, 2013

 Rob Zombie - Venomous Rat Regeneration Vendor - Cover Art (hi-res)Rob Zombie – ikona muzyki rockowej i filmowiec z nieograniczoną wyobraźnią w jednym, siedmiokrotnie nominowany do nagrody Grammy, wydaje swój piąty album solowy ?Venomous Rat Regeneration Vendor?.

Rob Zombie jest jedynym artystą, który osiągnął bezprecedensowy sukces zarówno w muzyce i filmie, jako scenarzysta / reżyser pięciu filmów fabularnych, które łącznie zarobiły ponad 100 milionów dolarów.

?Venomous Rat Regeneration Vendor ” jest pierwszym albumem Roba Zombie wydanym w jego nowej wytwórni, Zodiac Swan, przez T-Boy Records / Universal Music. 

Pierwszym utworem promującym płytę jest ?Dead City Radio and the New Gods of Super Town?, a w skład albumu wchodzą również, takie nagrania jak ?Ging Gang Gong De Do Gong De Laga Raga?, ?Lucifer Rising?, ?Behold! The Pretty Filthy Creatures? i ?We?re an American Band.?

Do tej pory muzyk sprzedał ponad piętnaście milionów albumów na całym świecie.

26 kwietnia będzie miał premierę szósty film artysty, The Lords of Salem, który został wyprodukowany wraz z twórcami ?Paranormal Activity?.

 

info: Universal Music

Zostaw komentarz