Lordi na jedynym koncercie w Polsce

lordi-b1 kopia8 grudnia 2013 na jedynym koncercie w Polsce wystąpi formacja LORDI, fiński zespół horror-rockowy, zwycięzcy festiwalu Eurowizja z utworem ?Hard Rock Hallelujah?.

Zespół przyjedzie do Krakowa, gdzie wystąpi w klubie Kwadrat w ramach promocji nowej płyty ?To Beast Or Not To Beast?, która ukazała się 1 marca nakładem wytwórni AFM Records. Będzie to pierwszy od 4 lat i drugi w ogóle koncert Lordi w Polsce. Muzycy po raz kolejny odnowili swoje stroje sceniczne i z nowym zaskakującym show pełnym efektów świetlnych i pirotechnicznych pojawią się w grudniu w naszym kraju.

 

 

 

8 grudnia 2013

LORDI

Tour Beast Or Not Tour Beast

Kraków, klub Kwadrat
początek 19:00

support: Tri State Corner

bilety w cenie 99 zł przedsprzedaż/120 w dniu koncertu dostępne w sieciach Empik, Media Markt, Saturn, Ticketpro, Eventim, oraz klubie

 

Lordi to doskonały muzycznie zespół, prezentujący na scenie oryginalne show. Przebrani za potwory niczym z filmów grozy, muzycy ze swoim przebojowym hard rockiem, inspirowanym KISS, wzbudzają wielkie zainteresowanie. Swój niebanalny image muzycy kreują od początku kariery, która rozpoczęła się w drugiej połowie lat dziewięćdziesiątych. Dopiero kontrakt w 2002 roku z wytwórnią Sony BMG oraz singiel ?Would You Love A Monsterman? promowany, oryginalnym, teledyskiem, sprawił, że popularność finów z Lordi eksplodowała.

W 2006 roku grupa wystartowała w konkursie Eurowizji, gdzie nadspodziewanie zdeklasowali popową konkurencję, zdobywając najwyższy wynik punktowy w całej historii tego festiwalu. Lordi jest najpopularniejszym, obok Nightwish, zespołem z Finlandii. Mają własny napój ? Lordi Cola. Wystąpili w pełnometrażowym horrorze ?Dark Floors?. Na swoim koncie wydawniczym mają 5 albumów studyjnych, a najnowszy zatytułowany ?To Beast Or Not To Beast? ukazał się 1 marca 2013 nakładem wytwórni AFM Records. Zespół skrupulatnie dba o anonimowość, publicznie występuje wyłącznie w strojach scenicznych, których waga wynosi około 10 kilogramów każdy. Charakteryzacja przed koncertem zajmuje im około dwóch godzin.

Organizatorem koncertu jest agencja Piosenka-Plus.

Zostaw komentarz