RIVERSIDE w kwietniu w poznańskim Eskulapie!

Wraz z zespołem Riverside, mamy przyjemność zaprosić na koncert w poznańskim klubie Eskulap, który odbędzie się 24 kwietnia 2014. Będzie to jeden z ostatnich koncertów promujących świetnie przyjętą płytę ?Shrine of New Generation Slaves?, która otworzyła nowy rozdział w karierze zespołu.

Riverside XI 2012

Silnie i konsekwentnie budowana marka zespołu, intensywne trasy koncertowe, jak i sprzedaż płyt stawiają Riverside w szeregu niewielu polskich zespołów, które regularnie goszczą za granicą.

Piąty krążek warszawskiego zespołu zebrał bardzo wysokie noty w polskich i zagranicznych mediach i był największym, jak dotąd, sukcesem komercyjnym. ?Shrine of New Generation Slaves? znalazło się na listach bestsellerów w Niemczech, Finlandii, Belgii, Holandii i Szwajcarii, a w naszym kraju dotarło do 2. miejsca listy OLiS!

Przez niemalże cały 2013 rok zespół koncertował w całej Polsce, wielu krajach Europy, m.in. na największym rockowo/metalowym festiwalu ? Hellfest, we Francji, a także zawitał na kilka koncertów do USA. Na wiosnę, koncertami w Gdańsku, Poznaniu, Krakowie i Warszawie zespół zakończy koncertową kampanię ?Shrine?? i zapowiada dłuższą przerwę w koncertowaniu, co z kolei zaowocuje z pewnością nowymi kompozycjami.

 

RIVERSIDE + support

24.04. 2014

Klub Eskulap, ul. Przybyszewskiego 39, Poznań

Start: 20:00

Bilety: 50zł (przedsprzedaż)/ 60zł (w dniu koncertu)

dostępne za pośrednictwem pwevents.pl, Ticketpro, eBilet, Bilety24.pl, Eventim, CIM, RockLongLuck oraz Media Markty i Empiki na terenie całego kraju.

 

Link do FB: https://www.facebook.com/events/623578957703065

Link do Lastfm: http://www.lastfm.pl/event/3752497+Riverside+at+Eskulap+on+24+April+2014

 

info: PW Events