RIVERSIDE na trasie: w piątek w Poznaniu, 14 kwietnia w Progresji

Riverside XI 2012Już jutro Riverside zaczyna polską część trasy New Generation. Zacznie od koncertu w Koninie, w piątek zespół wystąpi w poznańskim Eskulapie:

RIVERSIDE
5.04.2013

Klub Eskulap / Poznań

start: 19:30

bilety: 50/60 PLN

dostępne: CIM, Rock Long Luck, Ticketpro.pl, Ebilet.pl, Bilety24.pl

Natomiast w niedzielny wieczór 14 kwietnia zespół zagości w Warszawie.

Będzie to bardzo ważne wydarzenie dla Progresji, gdyż to właśnie tutaj Riverside miał swoje pierwsze występy. Muzycy ćwiczyli przed najnowszą trasą w salach klubowych i są nie tylko przyjaciółmi Klubu, ale wręcz rodziną, bo są obecni w Progresji od samych jej początków.

Już teraz Riverside rozpoczyna polską część swojej najdłuższej w karierze trasy koncertowej promującej najnowszy album ?Shrine of New Generation Slaves?, który spotkał się z rewelacyjnym przyjęciem w kraju i za granicą. W Polsce album w niecałe trzy tygodnie pokrył się złotem, a za granicą dotarł do wysokich miejsc na listach sprzedaży m.in. Holandii i Niemiec.

Płyta ?Shrine of New Generation Slaves? promowana jest przez dwa single -?Celebrity Touch? oraz najnowszy ?The Depth of Self Delusion?, na który można już głosować na antenie radiowej Trójki.

Przez kolejne miesiące zespół będzie koncertował po Europie i Stanach Zjednoczonych. Bilety na polskie koncert w Klubie Progresja można kupić w sieci Eventim oraz w Klubie.

Najnowszy album Riverside ?Shrine of New Generation Slaves? po dwóch tygodniach sprzedaży zdobył już status złotej płyty!

?S.O.N.G.S.? zadebiutowało na trzecim miejscu oficjalnej listy sprzedaży OLIS, a w ubiegłym miesiącu dotarło do miejsca drugiego.

Riverside, jako jeden z nielicznych polskich zespołów, może się także poszczycić debiutami na zagranicznych listach sprzedaży: Niemcy ? 33 miejsce, Holandia ? 28 miejsce, Holandia (muzyka alternatywna) ? 9 miejsce, Szwajcaria ? 51 miejsce, Finlandia ? 41 miejsce, Wielka Brytania (rock) ? 24 miejsce.

Bilety: 50 zł w przedsprzedaży i 60 zł w dniu koncertu

 

info: PW Events/Progresja

Zostaw komentarz