Nowy album Godsmack już 27 kwietnia

GODSMACK

„When Legends Rise”

PREMIERA JUŻ W KWIETNIU!

Godsmack po 20 latach od wydania debiutu i ponad 20 milionach sprzedanych egzemplarzy płyt na całym świecie powraca z pierwszym od czterech lat premierowym wydawnictwem.

?When Legends Rise? ukaże się 27 kwietnia.

Płytę promuje utwór ?Bulletproof?

Siódmy album w dorobku Godsmack został nagrany w Derry w New Hampshire i wyprodukowany przez Erika Rona oraz Sully?ego Ernę. ? ?Przebyliśmy ciekawą i dość wyboistą drogę. Jesteśmy dumni, że udało nam się pokonać wszelkie przeszkody, włączając w to alkohol, wybujałe ego i wszystkie inne czynniki, które mogą doprowadzić do rozpadu zespołu. Mocno stąpamy po ziemi i idzie nam to lepiej niż kiedykolwiek. Rodzimy się na nowo, jak feniks z popiołów!? ? opowiada Erna.

O pierwszym utworze promującym When Legends Rise, ?Bulletproof?, lider zespołu mówi: ? >Zawsze piszę o tym, co najbardziej wpłynęło na mnie na poziomie emocji. Myślę, że wszyscy zdążyli się już zorientować. Wiąże się to z przygotowaniem na pełną szczerość i odkrycie swoich największych słabości. Muszę się zastanowić, jak wiele osobistych doświadczeń mogę obnażyć przed światem. Zauważyłem jednak, że nawet jeśli uzewnętrzniam się aż za bardzo, i tak jest to lepsze niż chowanie wszystkich myśli w sobie. Nie ma sensu przedłużać bólu. ?Bulletproof? to zapis jednego z tych momentów, w których odkryłem sporą cząstkę siebie, okazałem słabość i wystawiłem się na zranienie. Przez nieostrożność pewnych ludzi możemy zacząć  wytwarzać wokół siebie swojego rodzaju pancerz. Kiedy ktoś próbuje się przez niego przebić, wtedy trzeba stać się kuloodpornym.<

?When Legends Rise? to następca wydanego w 2014 ?1,000 HP?. Poprzedni album trafił na trzecie miejsce Top Billboard 200 oraz na szczyt zestawień Billboard Top Alternative Albums oraz Billboard Top Hard Rock Albums.

 Płyty Godsmack sprzedały się w ponad 20 milionach egzemplarzy na całym świecie. Albumy ?Faceless? (2003), ?IV? (2006) i ?The Oracle? (2010) trafiały na szczyt zestawienia US Billboard Top 200.

Tracklista:

?When Legends Rise?

?Bulletproof?

?Unforgettable?

?Every Part Of Me?

?Take It To The Edge?

?Under Your Scars?

?Someday?

?Just One Time?

?Say My Name?

?Let It Out?

?Eye Of The Storm?

źródło: Universal Music Polska