NOKO na Impact Festival 2013!

Impact+Festival+2013+dddd
Live Nation prezentuje:

NOKO

NA IMPACT FESTIVAL 2013
Druga edycja Impact Festival nadciąga wielkimi krokami. Już 4 i 5 czerwca na warszawskim Lotnisku Bemowo zagra wielu wspaniałych artystów. Pierwszy dzień festiwalu dedykowany jest fanom mocniejszych brzmień, drugi dzień jest dla wszystkich osób kochających dobry rock! Do wybornego line upu Impact Festival 2013 dołącza jeszcze grupa NOKO.

W muzyce NOKO przewijają się elementy: rock, metal, grunge i alternative. Twórczość NOKO spotyka się z bardzo pozytywnym odbiorem przez ludzi w różnym wieku i różnej preferencji muzycznej. Jest to jeden z tych zespołów, na które wpadasz przypadkowo, słyszysz i chcesz, aby grali koncert co tydzień. 
Dużym sukcesem okazał się występ zespołu podczas Festiwalu w Jarocinie 2011, gdzie grupa zdobyła prestiżową Nagrodę Publiczności – Złoty Kameleon. Grupa NOKO dotarła też do finału pierwszej edycji Must Be The Music, zdobywając uznanie jury i widzów. 
4.06.2012 nakładem Metal Mind Productions ukazała się długo oczekiwana, debiutancka płyt zespołu pt. ?NOKO?. Wszystkie miesięczniki, portale, programy muzyczne bardzo wysoko oceniły zespół i muzykę zawartą na albumie. O płycie NOKO pisały też pisma muzyczne w takich krajach jak Niemcy, Węgry, Szwajcaria, Francja, Dania, Austria, Włochy, Grecja, USA czy Anglia.
Pierwszy singiel ?Bad Thoughts? przez 7 tygodni utrzymywał się na pierwszym miejscu Turbo Top – kultowej listy przebojów Antyradia. Drugi singiel ?Free Your Love? od 5 tygodni jest notowany w ścisłej czołówce Turbo Top. 
Zespół NOKO znalazł się w rankingu ?Nadzieja? przeprowadzonym wśród czytelników jednego z najważniejszych pism muzycznych w Polsce ? Teraz Rock. 
Wszystko o zespole znajduje się na stronie: www.facebook.com/nokoband

Line up Impact Festival 2013:
4 czerwca:
RAMMSTEIN, SLAYER, KORN, BEHEMOTH, AIRBOURNE, MASTODON, GHOST BC, LOVE AND DEATH
5 czerwca:
THIRTY SECONDS TO MARS, PARAMORE, STEREOPHONICS, NEWSTED, ASKING ALEXANDRIA, IAMX, NEGRAMARO, NOKO

Bilety i karnety na www.LiveNation.pl

Uwaga! Specjalna promocja na drugi dzien festiwalu, bilety VIP w cenie 500 zl !!!

880 zł – 450 zł OFERTA SPECJALNA VIP ( Zobacz ofertę VIP)

http://www.perfectpr.pl/impact

 

info: LiveNation

Zostaw komentarz