Muzyka duszy: wywiad ze Sławomirem Łosowskim

ŁosowskiArkadiusz Krakowski Panie Sławku jest Nam Wszystkim niezwykle miło powitać Pana i gościć w grupie „Muzyka Duszy”. To, co Pan robi, ma bezpośredni związek z Wydźwiękiem DUSZY ? i nieobce jest każdemu wrażliwemu słuchaczowi:)

Serdecznie Witam w imieniu Waldemara i swoim wszystkich miłośników Twórczości Pana Sławomira Łosowskiego oraz miłośników Muzyki spod znaku „JAKOŚCI”…

Dzisiaj wyjątkowe WYDARZENIE. Gościmy jednego z Najwybitniejszych Muzyków Polskiej Sceny Rozrywkowej. Artystę wyjątkowego pod wieloma względami. Artystę , który po mistrzowsku opanował swoje narzędzie ?pracy?, jakim są instrumenty klawiszowe.

Mam wielki szacunek do tego, co Pan sobą reprezentuje , jako Artysta i Twórca, Konceptualista. Cofnijmy się „Wehikułem Czasu”…Moje pytanie dotyczy Pańskich początków działalności oraz autorskich koncertów z cyklu ?Światło i Dźwięk?. Jako, że jestem melomanem i audiofilem, muzyka zawsze odgrywała priorytetową rolę w moim życiu, chciałbym, aby przybliżył Pan mi i obecnym podczas wydarzenia ten temat. Dziękuję.

Sławomir Łosowski  Dzień Dobry. Dziękuję za zaproszenie na to spotkanie. Koncerty umownie zwane „światło i dźwięk” to są zwyczajne koncerty zespołu KOMBI. Dbałość o wizualną stronę wynika z potrzeby ilustrowania światłem muzyki instrumentalnej. Około 50% koncertu to instrumentale. Staramy się grać koncerty jako całą własną produkcję. Czyli przyjeżdżamy z własnym nagłośnieniem, oświetleniem i laserami. Nie są one własne w sensie własności. Są to firmy które przygotowały produkcję. Dzięki temu koncerty nie tylko dobrze brzmią, ale i oświetlenie jest zgrane z muzyką… CZYTAJ DALEj