Muse w filmie z Bradem Pittem

„World War Z” to dramat w reżyserii Marca Forstera („Marzyciel”, „Przypadek Harolda Cricka”, „Quantum Of Solace”) z Bradem Pittem w roli głównej. Miło nam donieść, że w filmie pojawią się dwie kompozycje doskonałego tria Muse! Zespół zagra też na imprezie z okazji premiery obrazu.

world war z

Film opowiada historię pracownika ONZ Gerry’ego Lane’a (Pitt), który podróżuje po postapokaliptycznej ziemi. Panuje na niej pandemia, skutkiem której ludzie zmieniają się w zombie. Lane stara się zapobiec zagładzie ludzkości i opanowaniu planety przez żywe trupy.

Składający się z 11 utworów soundtrack do produkcji jest autorstwa renomowanego kompozytora Marca Beltramiego, dwukrotnie nominowanego do Oscara. W filmie (ale nie na soundtracku) pojawią się też dwie kompozycje grupy Muse ? „The 2nd Law: Isolated System” będzie można usłyszeć w obrazie, zaś „Follow Me” zabrzmi na napisach końcowych.

muse

Matt Bellamy, Chris Wolstenholme i Dominic Howard 2 czerwca wystąpią w Londynie na specjalnym koncercie z okazji uroczystej premiery „World War Z”. Odbędzie się on niedługo po kinowym pokazie filmu. Koncert na otwartym powietrzu będzie mieć miejsce w centrum Londynu, na terenie Horse Guards Parade Ground. Muse wykona siedem piosenek. Wydarzenie będzie podziwiać kilkanaście tysięcy fanów. Aby znaleźć się w gronie szczęśliwców, trzeba wejść na specjalną stronę ? http://www.worldwarz.co.uk/MUSE/ i zabookować sobie darmową wejściówkę.

Zapowiedź tego wyjątkowego wydarzenia:

 

Na ekranach polskich kin film „World World Z” będzie można oglądać od 5 lipca 2013. Zwiastun produkcji znajduje się pod adresem: http://www.youtube.com/watch?v=HcwTxRuq-uk.

 

info: Warner Music