Amon Amarth w Krakowie!

Łukasz Krawiec 30.05.2013 Brak komentarzy do Amon Amarth w Krakowie!

Amon Amarth fotoKnock Out Productions prezentuje koncert doskonale znanych i niezwykle lubianych w Polsce wikingów z Amon Amarth. Wydarzenie to odbędzie się 11 czerwca w klubie ?Studio? w Krakowie. Zespół przyjedzie promować swoją najnowszą, znakomicie zapowiadającą się płytę ?Deceiver Of The Gods?.

AMON AMARTH (Szwecja) Melodyjny Death-Metal

Amon Amarth to grupa, która już od ponad 20 lat zdobywa coraz większą popularność; Obecnie osiągnęła status headlinera największych festiwali metalowych w Europie. Szwedzi znani są z bardzo dobrych albumów oraz jeszcze lepszych występów scenicznych. Ich muzyka to melodyjny death-metal idealnie sprawdzający się live (wiedzą o tym ci, którzy pamiętają choćby doskonały koncert z ?Progresji? z 2012 roku). Tym razem panowie z Amon Amarth przyjeżdżają zaprezentować swoje hity typu ?The Pursuit Of Vikings? czy ?Twilight Of The Thunder God? jak i numery z nowego, fantastycznie zapowiadającego się albumu ?Deceiver Of The Gods?.

http://www.metalblade.com/amonamarth/

http://www.facebook.com/OfficialAmonAmarth

http://www.youtube.com/watch?v=ZPRt6Tt6RyM

 

Informacje o reszcie line?up zostaną podane niebawem.

 

AMON AMARTH (Szwecja) Melodyjny Death-Metal

+

Support

 Klub: Kraków, Studio, Budryka 4

Data: 11 czerwca 2013 (wtorek)

 Bilety: 90 zł (przedsprzedaż), 100 zł (w dniu koncertu)

Pierwsza pula biletów kolekcjonerskich dostępna wyłącznie na naszej stronie pod tym adresem: http://knockoutprod.net/site/bilety

info: Knock Out Productions