Metalowy wieczór w Koninie! Stonnard, In Hell’s Duty, Seven Sages !!!

Już 21 listopada w MDK w Koninie odbędzie się niezwykły koncert z udziałem trzech zespołów. Start imprezy godz. 19, bilety w cenie 10/15 zł.

PLAKAT-KONCERT-21

Oto kilka informacji o zespołach, które wystąpią w Koninie:

Stonnard (hard rock)
https://stonnard.bandcamp.com/
Stonnard to trio grające szeroko pojętą muzykę rockową która z klasycznego hard rocka ewoluowała do trudnej do jednoznacznego określenia mieszanki różnych inspiracji członków zespołu. Na przestrzeni lat Stonnard wypracował swój własny styl którego charakterystyczną cechą są pełne energii i pasji improwizację instrumentalne co czyni każdy koncert tej grupy zupełnie innym i niepowtarzalnym widowiskiem. Do tej pory zespół zarejestrował 4 wydawnictwa:

Hard Times, Hard Work, Hard Rock! (EP) 2012
Hard Luck Rock (LP) 2013
Keep The Glow Alive (LIVE EP) 2015
Out Of Nowhere (Jam’s Collection)

Skład:
Pigger ? wokal & bas
Aster ? gitara
Jaca ? perkusja

In Hell’s Duty (heavy & melodic)
https://inhellsduty.bandcamp.com/
W obecnym składzie chodziesko-poznańskie IHD istnieje od 2013 roku. W swojej twórczości grupa stara się balansować pomiędzy inspiracjami wywodzącymi się ze współczesnej sceny metalowej (Machine Head, At The Gates), a także tymi bardziej klasycznymi dla gatunku (Iron Maiden, Black Sabbath). In Hell’s Duty traktuje o człowieku, jego wzlotach i upadkach oraz piekle które sam tworzy wokół siebie, wciąż na nowo.
Zespół posiada na swoim koncie debiutanckie EP
„Heaven’s Eyes Blind” (premiera: koniec października)

Skład:
R. Żerko – wokal/gitara
W. Brylewski – gitara
B. Cyranowski – bass/wokal wspomagający
F. Kulupa – perkusja

Seven Sages (heavy metal)
https://www.facebook.com/Se7enSages
Seven Sages jest młodą konińską Metalową kapelą, która zaczęła działać w 2014 roku. Inspiracją do tworzenia są głównie kapele thrash i heavy metalowe (Metallica, Slayer, Megadeth czy Iron Maiden). Nastoletni muzycy z metalowymi sercami zadziwiają poziomem jaki już dzisiaj reprezentują. Dzisiejszy repertuar oparty jest na kompozycjach instrumentalnych ponieważ zespół jest w trakcie poszukiwania wokalisty.
Seven Sages występował wielokrotnie na żywo m.in. przed takimi zespołami jak Acid Drinkers, Farben Lehre, Ann czy Mismatched.

Skład:
Konrad Czaplewski – gitara
Krystian Łuczak – gitara
Bartosz Sołtyszewski – gitara basowa
Paweł Bartosiewicz – perkusja

21.11.2015
MDK Konin ul. Przemysłowa 3d
Start: 19:00
Wjazd: 10/15zł

Zapraszamy!