MALTA FESTIVAL 2014 Poznań – kup bilety !

 


KONCERT DAMONA ALBARNA

Bilety dostępne są na stronie www.ebilet.pl oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży biletów (m.in. w salonach sieci Empik).

KUP BILET

Ceny biletów:

do 31 maja – 170 PLN
od 1 czerwca – 190 PLN

Osobie niepełnosprawnej, poruszającej się na wózku inwalidzkim, przysługuje prawo do wejścia na teren imprezy wraz z opiekunem (na podstawie jednego biletu posiadanego przez osobę niepełnosprawną). Osoby niepełnosprawne po zakupie biletu prosimy o kontakt na adres mailowy niepelnosprawni@malta-festival.pl

KUP KARNET NA MALTA FESTIVAL POZNAŃ 2014

Karnet w cenie 120 złotych obejmuje wstęp na 10 dowolnych wydarzeń teatralnych i tanecznych. Drodzy Maltańczycy, liczba karnetów jest ograniczona!

AKREDYTACJE BRANŻOWE

Akredytacje branżowe są skierowane do przedstawicieli teatrów polskich i europejskich, grup teatralnych, przedstawicieli festiwali teatralnych z Polski i Europy oraz studentów szkół teatralnych i teatrologii. Cena akredytacji branżowej wynosi 120 zł i upoważnia do wejścia na 10 spektakli wybranych z tabeli programowej oraz otrzymania katalogu i koszulki festiwalowej. Aby zakupić akredytację należy wypełnić formularz dostępny tutajhttp://malta-festival.pl/pl/tickets/industry-accreditations

KUP WEJŚCIÓWKI NA MALTA FESTIVAL POZNAŃ 2014

Ruszyła internetowa sprzedaż wejściówek w cenie 15 zł na poszczególne wydarzenia festiwalu. Wejściówki są również dostępne w Empikach oraz punktach sprzedaży eBilet.pl.

Wejściówki na DŁUGI STÓŁ/Concordia Taste w cenie 25 złotych będzie można kupić w Punkcie INFO na Placu Wolności od 9 czerwca.

BEZPŁATNE WEJŚCIÓWKI

Kolejną pulę bezpłatnych wejściówek na spektakle Anne Teresy De Keersmaeker oraz słynnego kolumbijskiego zespołu MAPA Teatro będzie można odbierać od 26 maja w Centrum Informacji Miejskiej (ul. Ratajczaka 44) w Poznaniu.

Osoby spoza Poznania mogą rezerwować bezpłatne wejściówki, pisząc na: bilety@malta-festival.pl.

Informacja o bezpłatnych wejściówkach na inne wydarzenia Malta Festival Poznań 2014 wkrótce.

Znakiem rozpoznawczym Malty jest otwartość, dlatego wszystkich zapraszamy także na dziesiątki bezpłatnych wydarzeń, w tym koncerty, filmy, spektakle, wystawy, spotkania i warsztaty.

Trwa sprzedaż biletów na koncert Damona Albarna oraz Rebeki.