koncert PRONG już w niedzielę w KRAKOWIE

Knock Out Productions przypomina, o koncercie żywej legendy alternatywnej muzyki, zespołu Prong. Panowie bardzo rzadko przylatują koncertować na Stary Kontynent więc radzimy nie przegapić okazji zobaczenia ich live (zwłaszcza, że są w formie grając rewelacyjne koncerty). Tak prezentuje się dokładny rozkład jazdy na ten koncert:

Prong foto

19.30 – Drzwi

20.00 – Klogr

21.15 – Prong

 
Prong (USA) Thrash-Metal / Industrial / Crossover
Do inspiracji ich muzą przyznają się Trent Reznor z Nine Inch Nails, Jonathan Davis z Korn. Nagrywali kiedyś piosenkę do filmu z samym legendarnym Rayem Manzarkiem z The Doors. Prong to niesamowity zespół, który wspaniale połączył elementy industrialu, thrash metalu, punka i hard core’a. Od blisko 30 lat liderem grupy jest pochodzący z Nowego Jorku Tommy Victor, były dźwiękowiec w legendarnym klubie „CBGB”. To on jest autorem muzyki i tekstów Prong oraz jego wokalistą. Z zespołem nagrał osiem regularnych płyt studyjnych, z których „Prove You Wrong”, „Cleansing” i „Rude Awakening” mają już status kultowy. Podobnie jak genialne kawałki „Whose Fist Is This Anyway?” i „Snap Your Fingers, Snap Your Neck” z drugiej z wymienionych. Tommy na żywo to dynamit, o czym mogli przekonać się choćby ci, którzy w 2008 roku widzieli w stołecznej „Stodole” koncert Ministry, z którymi Victor niejednokrotnie pracował. W 2012 roku ukazał się krążek „Carved Into Stone”, ale w Polsce Amerykanie będą promować dziewiąty studyjny materiał. Jego premierę wyznaczono na przełom 2013 i 2014 roku. Prong nie grywa zbyt wielu tras, więc grzechem byłoby ten koncert przegapić.
http://prongmusic.com/

https://www.facebook.com/prongmusic

 

KLOGR (Włochy) alternatywny metal, nu-metal, alternatywny rock

Śnieg już u nas definitywnie stopniał, ale ten włoski zespół trochę nam go przywiezie, do tego w kolorze czarnym. Grupa będzie promować podczas polskiego koncertu z Prong swoją drugą płytę o tytule „Black Snow”, która ukazała się w lutym 2014 roku (debiut został wydany trzy lata wcześniej).

Klogr to kapela powstała w 2011 roku w mieście, w którym urodził się i umarł wielki, dosłownie i w przenośni, tenor Luciano Pavarotti, czyli Modenie. Ale w jej twórczości nie znajdziemy wpływów muzyki klasycznej czy opery. Klogr, nazwa nawiązuje do psychologicznej zasady, która dotyczy zmian w percepcji pod wpływem rozmaitych stymulantów, daje nam w swoich piosenkach stymulanty w postaci elementów nu-metalu, metalu, alternatywnego rocka, industrialu. Czyli zespół idealnie nadaje się pod względem klimatu muzyki na support Prong. I do tego Włosi rozwijają się naprawdę imponująco. Warto sprawdzić, co dziś mają do zaproponowania Gabriele „Rusty” Rustichelli (śpiew, gitary), Eugenio (gitary, wokal), Joba (gitara basowa) i Maicol (perkusja).

http://www.klogr.net

https://www.facebook.com/klogr

 

Zagrają:

PRONG (USA) Thrash-Metal / Industrial / Crossover

+
Klogr (Włochy) Alternatywny rock

 

Kiedy: 13.4.2014

Gdzie: Kraków @ Kwadrat, ul. Skarżyńskiego 1

Bilety: 70 zł przedsprzedaż, 80 zł w dniu koncertu

Więciej informacji: http://knockoutprod.net/site/koncert/prong-klogr