Już w piątek Muzyczne Przestrzenie!

plakat_MP_luty_201322 lutego w leszczyńskim Klubie Studenckim Fabryka Cukierków odbędzie się drugi koncert z cyklu Muzyczne Przestrzenie. Podczas pierwszego koncertu wystąpiły zespoły Retrospective oraz The Skys z Litwy. Tym razem zaprezentują się: Nawiasemówiąc z Kościana oraz Echoe z Wrocławia. Obie te formacje prezentują bardzo oryginalną mieszankę stylów.

(Nawiasemówiąc)
Faktem jest, iż muzyki zespołu Nawiasemówiąc precyzyjnie słowem opisać się nie da. Tworzonym kompozycjom dalej jednak do tego, co klasyczne, bowiem rock (nawiasowy) to skromne połączenie stylistyki rock i jazz. Oryginalność kompozycji tworzonych przez zespół podkreśla nietuzinkowy głos wokalistki. Charakterystyczną cechą wyróżniającą grupę są teksty. Utwory w większości zostały zaaranżowane do często zapomnianych wierszy polskich mistrzów pióra.

Strona zespołu: http://www.myspace.com/nawiasemowiac

Singiel: http://www.youtube.com/watch?v=hLzNNid3CuI
ECHOE
Pochodzący z Wrocławia zespół Echoe wydał właśnie swój pierwszy album zatytułowany „Echoe”. Pięcioosobowy kolektyw prezentuje na nim wysokoenergetyczną mieszankę funky, prog i kilku innych gatunków – tak w naszym kraju nie grał jeszcze nikt! Płytę promuje teledysk do utworu „Indiana Jones”. Formacja powstała w 2008 roku we Wrocławiu. Od tamtej pory zagrała kilkadziesiąt koncertów głównie na terenie woj. dolnośląskiego. Po kilku znaczących sukcesach na festiwalach, takich jak Rock In Mińsk, Muzyczna Jesień, Krakowskie Juwenalia czy Fama Wrocław postanowił przygotować debiutancki album, który trafił na rynek późną wiosną 2012.

Strona zespołu: http://www.echoe.pl

Singiel: http://www.youtube.com/watch?v=qRyPPNo32gQ

Wstęp na koncert to zaledwie 10zł

Muzyczne Przestrzenie na Facebooku: www.facebook.com/MuzycznePrzestrzenie

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/125734634269088

 

źródło: Muzyczne Przestrzenie

Zostaw komentarz