Brodka w Wytwórni

Łukasz Krawiec 19.02.2013 Brak komentarzy do Brodka w Wytwórni

brodkadodrukPo niemal dwóch latach od wydania „GRANDY„, płyty która stała największym sukcesem w dotychczasowej karierze Brodki, Artystka zdecydowala się wydać nietypową rzecz jak na polski rynek ? EPkę czyli coś między singlem a pełnowymiarową płytą.

Podobnie jak w przypadku ?Grandy? producentem i współautorem EP zatytułowanej ?LAX? jest Bartosz Dziedzic. a została nagrana w Red Bull Studio w Los Angeles, a co ciekawe i znów zupełnie nowe na polskim rynku ta mini-płyta jest narazie do kupienia wyłącznie w wersji cyfrowej w muzycznych sklepach digitalowych. Znajdują się na niej dwie premierowe piosenki ?Varsovie? i ?Dancing Shoes? oraz remixy autorstwa wyjątkowych artystów: Kamp!, Bueno Bros., Auera i Grega Kozo z paryskiego duetu didżejskiego Make the Girl Dance.

Brodka dalej podąża swoją drogą i trzyma się alternatywnego popu który pokochali fani „GRANDY”.

 Pierwszy singiel i teledysk do „VARSOVIE” już stał się przebojem 2012, królując od wielu tygodni m.in. na Liście Przebojów Trójki. Wraz z ogłoszeniem trasy koncertowej promującej LAX do rozgłości i stacji TV wchodzi drugi singiel ?Dancing Shoes Kamp! Remix?.

_m__0134_fot.Tomasz_Milewski

 

BRODKA

Paula&Karol

03.03.2013

godz. 19

Klub Wytwórnia, Łódź

 

info: Wytwórnia

Zostaw komentarz