Architects w Polsce już niebawem !

Agencje Go Ahead i KnockOut Productions przypominają, że na dwa koncerty przyjedzie do Polski zespół Architects ! Brytyjczycy wystąpią w Polsce dwukrotnie: 28 marca w warszawskiej Proximie (piątek) i 29 marca w krakowskiej Fabryka (sobota). Zapowiadają się dwa doskonałe koncerty, więc niezdecydowanym przypominamy jak doskonały jest np. ostatni album Architektów:

 A tak przedstawia się dokładny rozkład jazdy na oba miasta:

19:00 otwarcie drzwi

19:20 More Than Life

20:05 Northlane

20:50 Stray From The Path

21:45 Architects

Architects plakat

 

ARCHITECTS (Anglia) Metal-Core

Architects to przedstawiciele angielskiej sceny metalcore?owej. Debiutowali w 2005 roku, a na koncie (oprócz demo i EP) mają już pięć długogrających albumów, w tym ?The Here and Now? i ?Daybreaker?, które promowali na koncertach w Polsce. W kwietniu 2013, dzięki wsparciu fanów, zespół wydał własny film dokumentalny ? ?One Hundred Days: The Story Of Architects Almost World Tour?, który opowiada o ich życiu w trasie. Niemniej intensywnym okresem było lato 2013 ? Architects koncertowali na największych festiwalach oraz jako jedna z gwiazd Vans Warped Tour.

Home

Stray From The Path (USA) Hard-Core

Stray From The Path to grupa z Nowego Jorku, powstała w 2001 roku i debiutująca rok później albumem ?People Over Profit?. W trakcie swojej kariery SFTP dzielili scenę m.in. z Every Time I Die, The Ghost Inside, Stick To Your Guns, Bleeding Through czy Counterparts. W ubiegłym roku wydali swój ostatni album ? ?Anonymous? ? na którym gościnnie usłyszeć można Jessego Barnetta ze Stick To Your Guns i Jasona Butlera z Letlive.

https://www.facebook.com/Strayfromthepath

Northlane (Australia) Metal-Core

Northlane to australijska kapela metalcore?owa, której początki datować można na rok 2009. Na swoim koncie Australijczycy mają już jednak dwa albumy długogrające i jedną EP. Ostatni krążek, ?Singularity? ukazał się w 2013 roku i odniósł spory sukces w ojczyźnie muzyków, zebrał również przychylne recenzje poza jej granicami.

https://www.facebook.com/northlane

More Than Life (Anglia) Hard-Core

Muzycy More Than Life pochodzą z Wielkiej Brytanii, a zespół założyli w 2007 roku. Dotychczas na rynku ukazały się dwa albumy formacji ? ?Brave Enough To Fail? (2008) i ?Love Let Me Go? (2010). Na 2014 rok planowana jest premiera najnowszego albumu MTL ? szczegóły wydawnictwa mają być znane jeszcze w styczniu. Płytę promuje świetny singiel ?Do You Remember??.

http://morethanlifehc.bigcartel.com/

Zagrają:

ARCHITECTS (Anglia) Metal-Core

+

Stray From The Path (USA) Hard-Core

Northlane (Australia) Metal-Core

More Than Life (Anglia) Hard-Core

Kiedy: piątek, 28 marca, 2014

Gdzie: Warszawa @ Proxima, ul. Żwirki i Wigury 99

______________________________________

Kiedy: sobota, 29 marzec, 2014

Gdzie: Kraków @ Fabryka, ul. Zabłocie 23

Ceny biletów:

69 zł (przedsprzedaż),

80 zł (w dniu koncertu)

Bilety kolekcjonerskie dostępne wysyłkowo w linku poniżej.

Link do biletu: http://knockoutprod.net/site/bilet/architects-krak%C3%B3w

Bilety dostępne:

Kraków:

Sklep Metal Shop, Długa 17a

Stoisko firmy TAKT w GALERII KAZIMIERZ, Podgórska 34

Katowice:

Sklep Muzyczny All, ul. Adama Mickiewicza 14

Oraz:

TicketPro, E-Bilet, Biletin, Eventim

info: Knock Out Productions