Agnes Obel wystąpi w Studio im. Agnieszki Osieckiej!

agnes obelNajwiększe muzyczne odkrycie ostatnich lat, Agnes Obel, wystąpi już 13 października w koncertowym Studio im. Agnieszki Osieckiej i na antenie radiowej Trójki!

Do premiery albumu ?Aventine” zostało zaledwie kilka dni, tymczasem Agnes Obel przygotowała kolejne video zapowiadające krążek. Tym razem podczas specjalnej sesji nagraniowej w Berlinie, artystka i jej grupa nagrali utwór ?The Curse” w wersji live video. Nagranie można zobaczyć poniżej:

?The Curse” to pierwszy singiel z nadchodzącej płyty Agnes Obel ?Aventine”. Oficjalny teledysk do ?The Curse” można oglądać na kanale YouTube artystki: http://www.youtube.com/watch?v=6h9XUYj96ho

Pochodząca z Kopenhagi, Agnes od 2006 roku mieszka w Berlinie. Album ?Aventine” został nagrany w berlińskim Chalk Wood Studios. Nagrania trwały od stycznia do maja 2013. Tak jak ?Philharmonics”, nowa płyta została skomponowana, zaaranżowana i wyprodukowana przez Agnes, która gra na pianinie i śpiewa. Anne Müller, która występowała także z Nilsem Frahmem, dodała wiolonczelę  i skrzypce w utworach ?The Curse”, ?Pass Them By” i ?Fivefold”.

Album Agnes Obel ?Aventine” ukaże się 30 września 2013r.

 

info: Mystic