Zapraszamy na Heavy Ugly Christmas w Pile

Muzyczne zakończenie roku w Pile z przytupem! 3 młode bandy z wielkopolski, różnorodne gatunki i duża dawka dobrej muzyki – zapraszamy na Heavy Ugly Christmas!

fb

Zagrają:
IN HELL’S DUTY (Chodzież/Poznań) heavy/melodic
W obecnym składzie chodziesko-poznański In Hell?s Duty istnieje od grudnia 2013 roku. W swojej twórczości grupa stara się balansować pomiędzy inspiracjami wywodzącymi się ze współczesnej sceny metalowej a także tymi bardziej klasycznymi dla gatunku. Do tej pory zespół zagrał kilkadziesiąt koncertów dzieląc scenę m.in. z takimi wykonawcami jak: Incite (USA), Absolva (UK), Acid Drinkers, Turbo, The Sixpounder, Materia, Shodan. Ponadto zespół wystąpił na Małej Scenie festiwalu Rock Hard Ride Free 2016 w Goleniowie, którego gwiazdami byli m.in. Saxon, Candlemass, Behemoth, Primal Fear, Night Demon, Raven.
Teksty zespołu traktują o człowieku, jego wzlotach i upadkach oraz piekle, które sam tworzy wokół siebie, wciąż na nowo. IHD posiada na koncie debiutancką EPkę „Heaven’s Eyes Blind” której premiera miała miejsce 9 listopada 2015 roku. Wydawnictwo zostało dobrze przyjęte zyskując pozytywne recenzje w prasie i Internecie.
Obecnie w obozie zespołu trwają prace nad pierwszym albumem długogrającym „Deep Grey Light” który ukaże się w 2017 roku. Część z nowych utworów będziecie mogli usłyszeć na najbliższych koncertach.
FB
YT

NACUMERA (Piła/Poznań) death/thrash
Nacumera to poznański cios thrash death metalowy powstały w marcu 2016 roku.
Horror oraz likantropia stanowią motor napędowy zespołu, który obecnie jest w trakcie przygotowań do nagrania swojej pierwszej EP.
FB

ABERRANCY (Piła) stoner/sludge
Aberrancy to zespół powstały w Pile w październiku 2015. Jest kwartetem grającym stoner metal z lekką domieszką sludge’a. Z materiałem pełnym ciężkich riffów Szymona i Piotra, solidnej perkusji Eryka oraz pełnego energii wokalu Czarka, są gotowi przysporzyć wam konkretnych wrażeń! W listopadzie zespół planuje wydać swoją debiutancką Epkę.
FB
YT

Wydarzenie na facebooku

Start: 19:30
Gdzie: Yogi Bar, Piła
Wlotka: 10 zł