Wyjątkowy koncert Saint Vitus w Warszawie

Knock Out Productions prezentuje koncerty legendy doom metalu ? Saint Vitus. Formacja, która razem z Pentagram i Black Sabbath stworzyła podwaliny gęstego od dymu, ciężkiego, metalowego grania wystąpi 10 czerwca w warszawskiej Hydrozagadce. To niepowtarzalna okazja dla wszystkich fanów zespołu i gatunku ? Saint Vitus po raz pierwszy od 20 lat zagra z wokalistą Scottem Reagersem.

SAINT VITUS (USA) doom metal:
Gościli w Polsce w listopadzie 2014 roku z charyzmatycznym, ale też i chimerycznym, Wino na wokalu. Minie niewiele ponad pół roku, a zagrają u nas ponownie! W czym zapewne sporo Waszej zasługi, bo jesienią ubiegłego roku przyjęliście Saint Vitus jak na wielką legendę muzyki przystało, co mocno zapadło Amerykanom w pamięć.

Pamiętacie pewnie, jak to się wszystko z nimi zaczęło. Los Angeles, 1978 rok, powstanie kapeli o nazwie Tyrant, która miała łoić ciężką i brudną muzę, wzorowaną na Black Sabbath, Witchfinder General, Pentagram, ale też i Black Flag. Dwa lata później zmieniono jej nazwę na tę, którą znamy do dziś, Saint Vitus. Odpowiedzialni za to byli gitarzysta Dave Chandler, basista Mark Adams oraz wokalista Scott Reagers. Właśnie z tym ostatnim grupa ponownie połączyła szyki i postanowiła przygnieść Europę, w tym kraj nad Wisłą, swoją mocarną muzą! W przeważającej mierze pochodzącej z kultowych płyt ?Saint Vitus?, ?Hallow’s Victim? oraz ?Die Healing?, nagranych właśnie ze Scottem. Sami Amerykanie mówią z zaskakującą ostrożnością: ?Mamy nadzieję, że nasi fani i przyjaciele z chęcią powrócą do muzyki, którą nagraliśmy ze Scottem?. My z dużo większą pewnością możemy napisać, że ten koncert Saint Vitus będzie nie mniejszym wydarzeniem niż występ z Wino z listopada 2014 i pionierzy doom metalu ponownie udzielą nam interesującej lekcji z historii metalu.
Sprawdź jeśli lubisz: Black Sabbath, Pentagram, The Obsessed, Orchid
https://www.facebook.com/saintvitusofficial
http://www.saintvitusband.com/
https://www.youtube.com/watch?v=DSZuL7XwNWA

Zagrają:
Saint Vitus (USA)
+
support

Kiedy: 10 (środa) czerwca 2015
Gdzie: Warszawa @ Hydrozagadka, ul. 11 Listopada 22
Bilety: 50 zł ? przedsprzedaż, 60 zł ? w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Bilety dostępne na www.knockoutprod.net/sklep (druki kolekcjonerskie) oraz na www.eventim.pl (bilety systemowe)
Więcej informacji niebawem.

Zaprasza Knock Out Productions                   
http://www.knockoutprod.net/

https://www.facebook.com/productions.knock.out

(materiały organizatora)

Zostaw komentarz