Dave Gahan z Depeche Mode znów współpracuje z Soulsavers.

W drugiej połowie października ukaże się album Soulsavers, zatytułowany „Angels & Ghosts”. Do współpracy Anglicy po raz kolejny zaprosili Dave’a Gahana z Depeche Mode. Płyta będzie sygnowana Dave Gahan & Soulsavers.

Płyta „Angels & Ghosts” ma wyznaczoną premierę na 23 października. Wydawcą będzie Columbia Records. W sieci znalazła się już pierwsza piosenka, zwiastująca następczynię „The Light The Dead See” z 2012 roku. Nosi tytuł „All Of This And Nothing”, śpiewa w niej oczywiście Dave Gahan, a można jej posłuchać poniżej.

Dorobek grupy Depeche Mode wieńczy płyta „Delta Machine” z marca 2013 roku. Dave Gahan swój ostatni album solowy, „Hourglass”, wydał w 2007 roku.

Kilka faktów na temat zblizającego się koncertu w Berlinie.

30 października w sali Tempodrom w Berlinie odbedzie się jeden z ekskluzywnych koncertów na trasie promujacej album. Jest to jedyny koncert w Niemczech, a tylko jeden z czterech w całej Europie.
Ze względu na ogromny popyt i zainteresowanie wydarzeniem, na koncert w Niemczech, bilety będą imienne i sprzedawane wyłącznie za pośrednictwem www.eventim.de. Można bedzie kupić maksymalnie dwa bilety. Bilety są drukowane z imieniem i nazwiskiem. Przy wejściu na koncert będą kontrolowane tak, że kupujący i osoba towarzysząca muszą razem przechodzić przez kontrole. Bilety nie są zbywalne i są ważne tylko dla danego kupującego i osoby towarzyszacej! Odsprzedaż jest surowo zabroniona.

Czy musimy dodawać, że biletów już nie ma?!?!
Szczęśliwcom życzymy wspaniałych wrażeń i mamy nadzieję , że Dave uhonoruje swoich wiernych fanów także w Polsce, przyjeżdzając w 2016 na koncert.

Zostaw komentarz